STEEEP

Kaubanduskojal on hea meel tutvustada elluviidud (märts 2014 kuni veebruar 2017) europrojekti, mille eesmärk oli tuua ettevõtjatele energiasäästuks vajaminev info ettevõttesse kohale ja pakkuda tasuta nõustamist. Projekti käigus korraldati spetsiifilisi koolitusi kõigile huvilistele, et anda osalejatele võimalus saavutada reaalne sääst energiatarbimises.

Projekti fookuses oli 20 Eesti väikese ja keskmise suurusega (st kuni 250 töötajaga) ettevõtet, tegutsedes ühes järgmistest valdkondadest: tööstusettevõtted, teenusepakkujad ja jaekaubanduses tegutsevad ettevõtted.

Tarka energiakasutust edendavat projekti kaasrahastab Euroopa Liidu programm „Intelligent Energy Europe“ ja projektinimi STEEEP tähendab ingliskeelsena lahtikirjutatult „Support and Training for an Excellent Energy Efficiency Performance“ (toetus ja koolitus targale energiakasutusele).

Kasulik info ja toimunud koolituste materjalid

Külasta STEEEP projekti kodulehte, kust leiab energiaefektiivsusega seotud huvitavat ja kasulikku infot.

Toimunud seminarid ja materjalid

Co-funded

Vastutus käesoleva veebilehe sisu eest lasub autoritel. Käesolev veebileht ei väljenda tingimata Euroopa Liidu arvamust. EASME ja Euroopa Komisjon ei vastuta käesoleval lehel toodu informatsiooni kasutamise eest.

 

0