Koja logo

Kas teadsid, et koja liikmena on Sul õigus kasutada kaubanduskoja liikmelogo täiesti tasuta? See on hea võimalus näidata klientidele ja koostööpartneritele oma ettevõtte kuulumist Eesti Kaubandus-Tööstuskoja liikmeskonda. Lisaks kodulehele saad logo kasutada erinevatel trükistel, plakatitel jm reklaammaterjalidel.

Logo kasutamise eelduseks on logoleping
Kui oled mõne ettevõtte kodulehel märganud logo tekstiga „Eesti Kaubandus-Tööstuskoja liige“ ning sooviksid ka enda liikmelisust teistele näidata, siis võta meiega ühendust. Kaubanduskoja liikmelogo kasutamiseks on vaja sõlmida logo kasutamise leping, milles oleme välja toonud logode õiged kasutusviisid ja –kohad. Lepinguga tagame, et kasutad logo korrektselt.

Logod on eesti, vene ja inglise keeles ning erinevates formaatides, seega saad kasutusele võtta just sinu ettevõttele sobivaima variandi. Lepingu sõlmimine on tasuta ning võtab aega vaid mõne hetke.

Kui juba kasutad koja logo, siis jälgi:

  • Et logo oleks lingitud koja kodulehele;
  • Et kasutaksid õiget logo, liikmelogo on erinev tavalisest koja logost;
  • Et oled koja liige.

Juhime tähelepanu, et kaubanduskoja logo kasutamise korral ilma logolepingut sõlmimata on kaubanduskojal õigus nõuda kahju hüvitamist 6.40 eurot iga kalendripäeva kohta, kuni vastava kohustuse rikkumise lõpetamiseni.

Kuulumine kaubanduskoja liikmete hulka on välispartneri jaoks usalduse märk
Välispartneritega suhtlemisel on kaubanduskotta kuulumine tihti väga oluline, seega on hea seda infot ka ettevõtte kodulehel vastava logoga näidata. Samuti väljastame inglise keelseid liikmelisuse tõendeid, mida saab esitada välispartneritele.

    Kui Sul tekkis soov kasutada koja liikmelogo või vajad liikmelisuse tõendit, siis kirjuta anneli[at]koda.ee.

    0