Mis on Eesti Kaubandus-Tööstuskoda?

Eesti Kaubandus-Tööstuskoda on suurim ja mõjukaim ettevõtjaid esindav organisatsioon Eestis, tegutsedes tänaseks juba 98 aastat. Kojal on üle 3400 liikme, kellest enamus on väikese- ja keskmise suurusega ettevõtted. Kaubanduskoja liikmed annavad üle 40 protsendi Eesti firmade kogu netokäibest, ligi 40 protsenti puhaskasumist ja tasuvad üle 40 protsendi riiklikest maksudest.

Kaubanduskoja liikmeskond - töötajate vahemikudKaubanduskoja liikmelisus on vabatahtlik. Ühisesse organisatsiooni on koondunud ettevõtted, kes soovivad kaasa rääkida ja anda oma panuse ettevõtjasõbraliku majanduskeskkonna kujundamisse ning need, kes saavad kasu koja pakutavatest praktilistest teenustest ja ärialasest informatsioonist.

Koja eesmärk on Eesti ettevõtluse edendamine ning kaasaaitamine ettevõtjasõbraliku majanduskeskkonna loomisele ja säilitamisele. Meie missioon on esindada ja kaitsta ettevõtjate ühishuve. Olles mitteriiklik ja apoliitiline organisatsioon, saame ettevõtjate jaoks olulistel teemadel mõjutusteta kaasa rääkida.

Kaubanduskoja liikmeskond piirkonnitiKaubanduskoda on üle-eestiline organisatsioon, mille regionaalne tegevus on aktiivne ning kohalike liikmete vajadusi arvestav ja rahuldav. Kaubanduskoja regionaalsed esindused asuvad nii Tartus, Pärnus, Jõhvis kui Kuressaares.

Lisaks ettevõtjate huvide esindamisele, pakume mitmeid praktilisi äriteenuseid, korraldame koolitusi, kontaktreise ning võtame vastu erinevate riikide äridelegatsioone. Soovime oma tegevuses kaasa aidata Eesti ettevõtete edule ja arengule nii kodus kui välismaal.

TULE LIIKMEKS JUBA TÄNA, TÄIDA ANKEET

Oleme BCCA ja Eurochambresi liikmed.

 

BCCA

EUROCHAMBER

0