Meie teenused

Pakume eksporditeenuseid

Meie kogemustega eksperdid pakuvad tuge ekspordiga alustamiseks. Juba eksportiv ja välisturgudel tegutsev ettevõte saab abi meie korraldatavatest välisvisiitidest ja kontaktkohtumistest ning saab meie väliskaubandusdokumentide (päritolusertifikaadid ja ATA-märkmik) abil kaubad liikuma.

Anname nõu

Meie suurte kogemustega töötajad annavad nõu erinevatest ettevõtlusvaldkondadest. Väga hinnatud on juriidiline, ekspordialane, väliskaubandus- ning tollialane ja EL-alane konsultatsioon. Liikmele on 4 tundi erinevaid konsultatsioone tasuta!

Aitame leida partnereid

Pakume mitmeid partnerotsinguteenuseid Enterprise Europe Network võrgustiku kaudu ning vahendame välismaiseid koostööpakkumisi. Abistame kontaktide otsinguga oma liikmeskonnast ja pakume võimalust avaldada oma andmed Eesti eksportööre tutvustavas kataloogis ja veebis.

Monitoorime hankeid

Hangete monitooring pakub mugavat ja praktilist infoteenust, kui soovite laiendada oma ettevõtte tegevushaaret ning leida uusi turge oma toodetele ja teenustele Eestis või teistes Euroopa riikides. Lisaks informatsioon NATO hangete ja erinevate rahvusvaheliste riigihangete kohta.

Pakume reklaamiteenuseid

Reklaamides oma teenuseid või tooteid kaubanduskoja kanalites, jõuad Eesti edukaimate ettevõtete ja nende juhtideni. Pakume trükireklaame ajakirjas Teataja ning kolmes keeles ilmuvates uudiskirjades. Liikmel on võimalus sisestada oma pakkumine meie veebi.

Lahendame vaidlusi

Kaubanduskoja arbitraažikohtus kui alaliselt tegutsevas vahekohtus lahendatakse eraõigussuhetest, sealhulgas ka väliskaubandus- ja muudest rahvusvahelistest majandussuhetest tulenevaid vaidlusi. Otsused jõustuvad tegemise hetkest.

Rendime ruume

Pakume oma liikmetele rentimiseks mitmeid erinevaid ajaloolisi saale. Hea võimalus pidada koosolek või koolitus meie inspireerivas keskkonnas. Saalid on erineva paigutusega, mahutame kuni 70 osalejat.

0