Hangete monitooring

Riigihangete monitooring pakub mugavat ja praktilist infoteenust, kui soovite laiendada oma ettevõtte tegevushaaret ning leida uusi turge oma toodetele ja teenustele Eestis või teistes Euroopa riikides.

Pakume hangete temaatikast huvitatud ettevõtjatele:

  • individuaalset profiilipõhist hankeseire teenust;
  • teavitusi Euroopa Liidu riikide rahvusvahelistest riigihangetest ja riigisisestest pakkumistest Eestis.
  • hankekoolitusi (tutvustame õigusakte, jagame edukate ja kogenud pakkujate ning ostjate kogemusi ning tutvustame teisi riigihanketurge);
  • tutvumiseks valikut hiljuti avaldatud Euroopa riigihankepakkumistest nii kaubanduskoja Teatajas kui ka veebilehel;
  • taustauuringut huvipakkuva vald- ja piirkonna avaldatud riigihangete kohta;
  • konsultatsiooni.

Võtke meiega ühendust ja me täpsustame teenuse loomise detaile!

Individuaalne profiilipõhine otsing

Selleks, et saaksime huvitatud ettevõttele hankeseire teenust osutada, uurime esmalt kliendi tegevusvaldkonda ning seda, millised on need teenused ja tooted, mida soovitakse avalikule sektorile müüa. Seejärel koostame edastatud info põhjal kliendi individuaalse otsinguprofiili, mille sisestame spetsiaalsesse otsingusüsteemi. Seejärel saame teid iga päev hankepakkumistega kursis hoida.

Individuaalne profiilipõhine otsing tagab asjakohase ja vajaliku info ning võimaldab saada kiiresti ülevaate, milliste pakkumistega tasub tähelepanelikumalt tegelema hakata. Hankepakkumistest kiire teavitamine annab konkurentide ees kindla ajalise eelise.

Kohustuslikus korras avaldatavad riigihangete aruanded annavad kasulikku infot võimalike allhanke võimaluste kohta, samas andes ka huvitavat teavet turusituatsiooni, hindade ning huvipakkuva valdkonna konkurentide kohta.

NB! Osutame hankeseire teenust vaid kliendi tegevusala(de) hangete kohta. Juhul, kui klient soovib lisada otsinguprofiili ka teisi tegevusalasid, siis siin lehel toodud hind ei kohaldu ja lepime hinnas eraldi kokku.


Meie andmebaasis on lisaks Euroopa Liidu ja Euroopa Majandusühenduse riikidele ka järgmised riigihanked/ riigid/ organisatsioonid: USA (föderaaltasand), Kanada, Austraalia, Uus-Meremaa, Maailmapank, Aasia Arengupank. Süsteemis on ka palju siseriiklikke riigihanked, sh EE, DK, FR, DE, IE, LU, ES, UK (sh erahankeid), SE, CH, NO.Järgnev näide tutvustab riigihanke seire teenusega pakutavat otsingutulemuse kokkuvõtvat faili, mille esiosas leitav kokkuvõtte võimaldab otsustada, kas avada huvi korral ka hanketeate täistekst. Konkreetse teate täistekst avaneb "õiges kohas" mitte-kliendil kui klikkida teate "summary" lahtri pealkirjal (5 lahter) ja teenuse klient saab sama teate avada eraldiseisval kujul ka andmebaasist, kui klikib "title"/1 lahter/ peal (näiteks jagamiseks/ printimiseks).

0