Hangete monitooring

Riigihangete monitooring pakub mugavat ja praktilist infoteenust, kui soovite laiendada oma ettevõtte tegevushaaret ning leida uusi turge oma toodetele ja teenustele Eestis või teistes Euroopa riikides.

Kellele?

 • Soovite kasvatada oma firma edu, müües oma tooteid ja teenused avalikule sektorile nii Eestis kui ka Euroopas.
 • Euroopa Liidu 1000 miljardi euro suurune hanketurg tundub teile atraktiivne.
 • Omate positiivseid kogemusi avalikule sektorile teenuste ja kaupade müümisel.
 • Soovite leida lähiriikidest allhankevõimalusi või luua uusi koostöösuhteid.
 • Te ei soovi kulutada oma aega, otsimaks iga päev enam kui 750 avaldatava hanketeate seast sobivaid.

Võtke meiega ühendust ja me täpsustame teenuse loomise detaile!

Pakume huvilistele ka tasuta taustauuringut huvipakkuva vald- ja piirkonna avaldatud riigihangete kohta. Taustauuring annab ülevaate hankepakkumistest, millest olete tänaseni kõrvale jäänud, aga kus on veel võimalus osaleda.

Individuaalne profiilipõhine otsing

Selleks, et saaksime huvitatud ettevõttele hankeseire teenust osutada, uurime esmalt kliendi tegevusvaldkonda ning seda, millised on need teenused ja tooted, mida soovitakse avalikule sektorile müüa. Seejärel koostame edastatud info põhjal kliendi individuaalse otsinguprofiili, mille sisestame spetsiaalsesse otsingusüsteemi. Seejärel saame teid iga päev hankepakkumistega kursis hoida.

Individuaalne profiilipõhine otsing tagab asjakohase ja vajaliku info ning võimaldab saada kiiresti ülevaate, milliste pakkumistega tasub tähelepanelikumalt tegelema hakata. Hankepakkumistest kiire teavitamine annab konkurentide ees kindla ajalise eelise.

Kohustuslikus korras avaldatavad riigihangete aruanded annavad kasulikku infot võimalike allhanke võimaluste kohta, samas andes ka huvitavat teavet turusituatsiooni, hindade ning huvipakkuva valdkonna konkurentide kohta.

Pakume hangete temaatikast huvitatud ettevõtjaile järgmist mitmekülgset informatsiooni:

 • pakume individuaalset profiilipõhist hankeseire teenust;
 • teavitame Euroopa Liidu riikide rahvusvahelistest riigihangetest ja riigisisestest pakkumistest Eestis.
 • kevadel 2019 on lisandunud meie andmebaasi ka järgmised riigihanked/ riigid/ organisatsioonid: USA (föderaaltasand), Kanada, Austraalia, Uus-Meremaa, Maailmapank, Aasia Arengupank. Lisandunud on ka palju siseriiklikke riigihanked: DK, FR, DE, IE, LU, ES, UK (sh erahankeid), SE, CH, NO.
 • pakume hankekoolitusi – tutvustame õigusakte, jagame edukate ja kogenud pakkujate ning ostjate kogemusi ning tutvustame teisi riigihanketurge;
 • pakume tutvumiseks valikut hiljuti avaldatud Euroopa riigihankepakkumistest nii kaubanduskoja Teatajas kui ka veebilehel;
 • pakume konsultatsiooni.

Tutvu sellega, mida hanketeenus sulle pakkuda saab!

Alltoodud näide tutvustab riigihankeseire teenusega pakutavat otsingutulemuse kokkuvõtvat faili, mille põhjal saab otsustada, kas avada ka hanketeate täistekst, mille näide on teisena samuti esitatud.