Partnerotsinguteenus

Pakume praktilisi info- ja partnerotsinguteenuseid rahvusvahelise koostöövõrgustiku Enteprise Europe Network (EEN) nime all.

EEN võrgustik on üks maailma suurimaid innovatsiooni ja ettevõtluse tugiorganisatsioone, tegutsedes 66 riigis üle maailma. Võrgustikus on üle 600 erineva ettevõtluse tugiorganisatsiooni Euroopas ning kaugemalgi. Lisaks Euroopa Liidu liikmesriikidele ning Euroopa majanduspiirkonna riikidele asuvad meie partnerid ka tänastes kandidaatriikides ja osades kolmandates riikides, mis võimaldab pakkuda Eesti ettevõtjale usaldusväärset informatsiooni nii sihtriikide kui ka potentsiaalsete partnerite kohta.

Kaugematest riikidest on Enterprise Europe Network esindatud Armeenias, Iisraelis, Taiwanis, Horvaatias, Nigeerias, Indias, Jaapanis, Lõuna-Koreas, Makedoonias, Marokos, Montenegros, Rumeenias, Tuneesias, Kanadas, USAs, Mehhikos, Tšiilis, Singapuris jne.

Mida pakume?

  • Välisfirmade koostööpakkumistega tutvumine. Selekteeritud koostööpakkumistega on võimalik tutvuda kaubanduskoja Teatajas ning kodulehel. Kui soovite tutvuda andmebaasis kõikide riikide (66 liitunud riigi) avaldatud koostööpakkumistega, külastage EENi kodulehte. Avalehelt leiate koostööpakkumiste otsingumootori, kus on avaldatud erinevat tüüpi pakkumised (business, technology, research-development). Kuna antud info on mõeldud sihtotstarbeliseks kasutuseks, palume tähele panna, et kaubanduskoja välisriikide partneritel pole kohustust koostööpakkumise kontakte väljastada, kui meie poole pöördunud ettevõtte tegevusvaldkond pole seotud koostööpakkumise sisuga. Koostööpakkumise kontaktinfot väljastavad kaubanduskoja töötajale pakkumise avaldanud ettevõtlusorganisatsioonid, ülikoolid jt vahendavad asutused, st andmebaasi reeglistik näeb ette, et kontaktidena ei lähe koostööpakkumise juurde mitte ettevõtte kontaktid, nimi või kodulehe aadress, vaid teate vahendaja kontaktid. Huvipakkunud koostööpakkumise kontaktandmete väljastamiseks palume võtta ühendust kaubanduskojaga e-posti teel een[at]koda.ee.
  • Välisfirmade kontaktide otsinguteenus. Teenus on mõeldud koostööpartnerite leidmiseks erinevatest välisriikidest. Peale kliendi sellekohase sooviavalduse laekumist kaardistame kliendi ootused ja pakume kliendi vajadusi arvestades sobivaima võimaluse kontaktide loomiseks.

Partnerotsinguteenuse kasutamiseks palume Teil ära täita ettevõtte profiili vorm, mis sisaldab andmeid Teie ettevõtte, tegevusala ja otsitava koostöövormi kohta. Palume täita ankeet inglise keeles.

0