Soovid seista ettevõtjate ühishuvide eest ja arendada oma ettevõtet? Liitu Kojaga!

Kuuludes Kaubanduskotta olete osa mõjusaimast ettevõtjate võrgustikust. Meie missiooniks on kujundada Eestis tugev ja sõbralik ettevõtluskeskkond.

Uudised

20.03.2023 Meie uudised
15.03.2023 Meie uudised
14.03.2023 Meie uudised

Teenused

Lisaks aktiivsele kaasarääkimisele ettevõtlust puudutava seadusandluse kujundamisel pakub Kaubanduskoda praktilisi teenuseid Sinu ettevõtte arenguks.

Arendame eksporti

Eksporditeenustest saab abi nii alles alustav kui ka juba välisturgudel tegutsev ettevõtja. Abistame esimeste sammude tegemisel, partnerite leidmisel, viime uutele turgudele kohapeale, korraldame kontaktkohtumisi ning aitame arendada ekspordivõimekust.

Anname nõu

Meie suurte kogemustega töötajad annavad nõu erinevatest ettevõtlusvaldkondadest. Väga hinnatud on juriidiline, ekspordialane, väliskaubandus- ning tollialane ja EL-alane konsultatsioon. Liikmele on 4 tundi erinevaid konsultatsioone tasuta!

Aitame leida partnereid

Meil on väga erinevaid võimalusi, kuidas aidata Sinu ettevõttel kliente ja partnereid leida. Abistame kontaktide otsinguga Eesti siseselt ja rahvusvaheliselt. Pakume mitmeid partnerotsinguteenuseid Enterprise Europe Network võrgustiku kaudu.

Monitoorime hankeid

Hangete monitooring pakub mugavat ja praktilist infoteenust, kui soovite laiendada oma ettevõtte tegevushaaret ning leida uusi turge oma toodetele ja teenustele Eestis või teistes Euroopa riikides. Lisaks informatsioon NATO hangete ja erinevate rahvusvaheliste riigihangete kohta.

Lahendame vaidlusi

Kaubanduskoja arbitraažikohtus kui alaliselt tegutsevas vahekohtus lahendatakse eraõigussuhetest, sealhulgas ka väliskaubandus- ja muudest rahvusvahelistest majandussuhetest tulenevaid vaidlusi. Otsused jõustuvad tegemise hetkest.

FLOVAC NORDIC OÜ
OSTUPESA OÜ
INTRODUCT ESTONIA OÜ
TK TÄIENDUSKESKUS OÜ
ECOSAUNA PROJECT OÜ
DESIGN PACK OÜ
SURVEPESU24/7 OÜ
BKB TRANS OÜ
BOB W TECHNOLOGIES ESTONIA OÜ
FXFX OÜ
MASCOT BALTIC OÜ
TARVAS INVEST OÜ
ROYALWORLD OÜ
SPACEDRIP OÜ
BALTYRE EESTI AS
Eesti Kaubandus-Tööstuskoja arbitraazhikohus   Europe Direct Network   Ata carnet Eesti    Enterprise Europe NetworkOSH
0