Aitame messidele

Hiina, Lähis-Ida ja Kagu-Aasia riigid on maailmas ühed kõige kiirema majanduskasvuga piirkonnad. Ka paljud Eesti ettevõtted on pööranud oma pilgud Shanghai, Dubai või Singapuri poole ning otsivad seal uusi turge.

Parimaks võimaluseks näha, mis maailmas toimub, on tutvustada oma tooteid ja leida koostööpartnereid rahvusvahelistel messidel. Kaubanduskoda pakub ettevõtetele abi osalemiseks eksponendina oma stendiga kaugemates maades toimuvatel messidel. Meie teenuse hulka kuuluvad nõustamine ja sobiva messi valik, messistendi disain ja selle püstitamine messi toimumiskohas koostöös kohapealse ehitajaga ning tootenäidiste ja reklaammaterjalide transport messile ja tagasi.

Kaubanduskoda on seni olnud messide korraldamisel koostööpartneriks EASile riiklike stendide korraldamisel Hiinas ja Araabia Ühendemiraatides, mistõttu omame kogemust ja koostööpartnereid, kes katavad kogu Lähis-Ida ja Kagu-Aasia piirkonna.

Nii on Araabia Ühendemiraadid oma asukoha tõttu kohtumispaigaks Ida ja Lääne vahel, mistõttu on seal toimuvad messid heaks võimaluseks uute turgude avastamiseks üle maailma. Dubai World Trade Centre messikeskuses toimub palju erineva valdkonna messe ja näitusi, millest enamus omavad globaalset haaret.

Dubaile lisab atraktiivsust seegi, et 2021. aastal toimub seal EXPO maailmanäitus, mille tarvis ehitatakse 6 miljardit dollarit maksev uus näitusekeskus koos infrastruktuuriga.

adu dhabi   adu

Eesti stend ja ettevõtjad rahvusvahelisel kaitsetööstuse messil IDEX 2015 Abu Dhabis, Araabia Ühendemiraatides

mess   mess   mess

Eesti stend ja ettevõtjad toiduainetetööstuse messil SIAL China 2017 Shanghais, Hiina Rahvavabariigis

mess   mess

Eesti stend ja ettevõtjad toiduainetetööstuse messil Gulffood 2019 Dubais, Araabia Ühendemiraatides

mess   mess   mess

Eesti Energia, Nortali, Dateli ja Tallinna Tehnikaülikooli ühisstend World Energy Congres-il 2019 Abu Dhabis, Araabia Ühendemiraatides.

0