Aitame messidele

Parimaks võimaluseks oma ettevõtte ja toodete tutvustamiseks ning koostööpartnerite leidmiseks on osalemine rahvusvahelistel messidel. Kaubanduskoda pakub ettevõtetele abi osalemiseks oma stendiga nii kõikides Euroopa riikides kui kaugemates maades toimuvatel messidel.  Lähis-Ida ja Kagu-Aasia riigid on ühed kõige kiirema majanduskasvuga piirkonnad maailmas ja seetõttu on paljud Eesti ettevõtted pööranud oma pilgud Shanghai, Dubai või Singapuri poole.

Meie teenuse hulka kuuluvad ettevõtte nõustamine sobiva messi valikul ja sellel osalemisega kaasnevate tingimuste täitmisel, messistendi disain ja selle püstitamine messi toimumiskohas ning tootenäidiste ja reklaammaterjalide transport messile ja tagasi.

Kaubanduskoda on olnud heaks koostööpartneriks Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutusele riiklike ühisstendide korraldamisel Hiinas ja Araabia Ühendemiraatides, mistõttu omame nendes maades palju kogemusi ja koostööpartnereid.

Nii näiteks toimub Dubai World Trade Centre messikeskuses hulgaliselt erinevate valdkondade messe ja näitusi, mis omavad globaalset haaret ja on heaks võimaluseks uute turgude avastamiseks üle maailma. Seoses Dubais toimunud EXPO maailmanäitusega on paljud Eesti ettevõtted olnud esindatud nii EXPO Eesti paviljonis kui mitmetel sealsetel messidel ning leidnud huvipakkuvaid ärikontakte.
Dubai WTC-s toimuvate messide kalendriga on võimalik tutvuda: https://www.dwtc.com/en/event

Lisaks omame koostööpartnereid ka USA-s ja Jaapanis, mis võimaldavad aidata ettevõtteid, kes tunnevad huvi mõnel nendes riikides toimuval messil osalemise vastu.

Eesti ettevõtete ühisstend rahvusvahelisel toidumessil Gulfood 2022, 13.-17. veebruar 2022, Dubais, Araabia Ühendemiraatides.

 

Eesti ettevõtete ühisstend rahvusvahelisel kaitsetööstuse messil IDEX 2021, 21.-25. veebruar 2021 Abu Dhabis, Araabia Ühendemiraatides

 

Eesti ettevõtete ühisstend toidu ja joogisektori messil SIAL China 2021, 18.-20. mai 2021, Shanghais, Hiina Rahvavabariigis

 

Eesti Energia, Nortali, Dateli ja Tallinna Tehnikaülikooli ühisstend World Energy Congres-il 2019 Abu Dhabis, Araabia Ühendemiraatides.

 

0