Leading Brands of Estonia

Leading Brands of Estonia on raamat, mis tutvustab Eesti juhtivaid kaubamärke ja ettevõtteid ning on ilmunud tänaseks juba kahel korral (2008 ja 2016).

Raamatusse valitud kaubamärgid on loodud Eestis ja laialdaselt tuntud nii sise- kui välisturgudel.
Valikul oli kõige otsustavamaks see, et ettevõte ise määratleks oma kaubamärki Eesti kaubamärgina ja tegeleks aktiivselt brändinguga.

Kaubanduskoja üleskutsel osalevad raamatus kaubamärgid: Leading Brands of Estonia
A. LE COQ, ALEXELA, AMANJEDA, APOLLO, LILLI JAHILO, REET AUS, BALBIINO, BALTECO, BALTIKA, BLRT, BOLEFLOOR, BORG, CHEMI-PHARM, CYBERNETICA, D´DIFFERENCE, DEFENDEC, DELFI, E-PIIM, ESTONIAN BUSINESS SCHOOL, ESTONIA PIANO FACTORY, ESTRAVEL, GRAANUL INVEST, HAAPSALU UKSETEHAS, HARJU ELEKTER, HUUM, JOIK, KAUBAMAJA, KITMAN THULEMA, LIVIKO, LOODUSVÄGI, MATEK, MEIREN ENGINEERING, NORDECON, NORDIC HOUSES, NORTAL, OLYMPIC, PREMIA, PÄDASTE, ROMAN TAVAST, SAKU, SANGAR, SELVER, STANDARD, STARMAN, TAHE OUTDOORS, TALLINK, TALLINNA TEHNIKAÜLIKOOL, TARTU ÜLIKOOL, WENDRE, KRIMELTE, 4ROOM.


Raamat Leading Brands of Estonia on mõeldud Eesti kui innovaatilise ning arenenud majandusega riigi tutvustamiseks ning siin loodud kaupade ja teenuste reklaamimiseks. Kaubanduskoda usub, et raamat tõstab selles osalejate tuntust, aitab leida uusi koostööpartnereid ning kasvatab seeläbi ka Eesti eksporti.

Raamatut levitatakse välisriikide saatkondadele ning ettevõtjate esindusorganisatsioonidele, ministeeriumitele ning osa raamatutest jõuab ka kinkeraamatuna jaemüüki. Esinduslik raamat sobib hästi väliskülalistele kinkimiseks, tutvustamaks Eesti ettevõtlust. Raamatu kolleegiumi kutsus kokku Eesti Kaubandus-Tööstuskoda ja sellesse kuulusid Kaja Kallas, Kristi Tiivas, Kristian Krisfeldt, Meelis Milder ja Mait Palts. 

Vaata raamatut siit.

 

0