Miks olla meie liige?

Kuuludes kaubanduskotta, oled osa mõjusaimast ettevõtjate võrgustikust. Meie missiooniks on kujundada Eestis sõbralik ja tugev ettevõtluskeskkond. Täna kuulub meie liikmeskonda ligi 3500 Eesti ettevõtet, kellest enamus on väikese ja keskmise suurusega ettevõtted. Ettevõtteid on väga erinevatest tegevusvaldkondadest, suurtest tööstusettevõtetest väikeste teenusettevõteteni. Liikmeks on oodatud kõik Eesti ettevõtted, et ühiselt seista Eesti ettevõtluskeskkonna eest! Eriti oluline on keerulisel ajal ühte hoida, nii kõlab ettevõtjate hääl võimsamalt!

TÄIDA LIIKMEANKEET

10 PÕHJUST, MIKS OLLA KAUBANDUSKOJA LIIGE


Oleme avalikkuses hinnatud partner, sest meie seisukohad on argumenteeritud, kuid tihti ka kardetud, kuna ütleme julgelt välja, kui mõni seadusemuudatus ettevõtjatele negatiivselt mõjub. Oleme tänaseks loonud süsteemi, mis hoiab silma peal kogu Eesti ettevõtluskeskkonda puudutaval õigusloomel, vahendades sellekohast infot esmalt oma liikmetele ning vajadusel sekkudes ja kaitstes ettevõtjate arvamust.

Eelmisel aastal esitasime ettevõtluskeskkonda puudutavate teemade kohta üle 160 arvamuse. Selline võimekus on igas riigis äärmiselt oluline ning selle tagamiseks on parim viis just tugeva esindusorganisatsiooni olemasolu, mille tegevusse panustavad suur hulk ettevõtteid ning mis on oma tegevuses sõltumatu riigi toetustest.

Tutvu meie suuremate töövõitudega »
 

TÄIDA LIIKMEANKEET

Vaata, milline oleks teie ettevõtte liikmemaks »

0