Ukraina info ettevõtjale

KASULIK INFO

Küsi infot Venemaale kehtestatud sanktsioonide kohta. Kui sinu ettevõte soovib rohkem infot Venemaale või Valgevenele kehtestatud Euroopa Liidu sanktsioonide kohta, siis võta ühendust meie juristidega e-posti aadressil juristid@koda.ee.  

Anna teada, millist tuge vajab sinu ettevõte seoses Ukraina sõjaga. Kui sinu ettevõte on otseselt või kaudselt mõjutatud Ukraina sõjast, siis anna meile teada, mis probleeme on see juba kaasa toonud või millised negatiivsed mõjud võivad kaasneda lähiajal. Samuti ootame ettepanekuid, kuidas kaubanduskoda saab sinu ettevõttele abiks olla. Lisaks ootame mõtteid ka selle kohta, kas ja millist abi peaks riik pakkuma Eesti ettevõtetele. Kõik kommentaarid ja ettepanekud on oodatud aadressil juristid@koda.ee.  

Telli meilt kinnituskiri seoses vääramatu jõu asjaoludega. Kui sinu välismaa koostööpartner või muu isik soovib kolmanda osapoole kinnitust Venemaale kehtestatud sanktsioonide või Ukraina sõja kohta, siis pöördu meie juristide poole e-posti aadressil juristid@koda.ee.   

KASULIKUD LINGID

0