Estonian Export Directory

Estonian Export Directory, see on Eesti ettevõtteid ja Eestit tutvustav praktiline trükis ja veebileht www.estonianexport.ee Kasutage võimalust leida uusi turge, kontakte ja partnereid ning avaldage oma ettevõtte andmed! Kaupade ja teenuste eksport on Eesti ettevõtete ja majanduse jaoks väga olulise tähtsusega. Sellepärast oleme Eesti Kaubandus-Tööstuskojas alati toetanud ettevõtteid koostööpartnerite leidmisel üle terve maailma. Hetkel tegutseme selle nimel, et olukorra paranemisel ja piiridevahelise liikumise taastudes, oleks Eesti ettevõtted koondunud ühtsesse tugevasse andmebaasi, mida välisriikides ja välisettevõtjatele jagada.

Estonian Export Directory on pikkade traditsioonidega, Eesti Kaubandus-Tööstuskoja poolt loodud ja peamine Eesti ettevõtteid tutvustav andmebaas veebis ja trükise kujul, mida jagavavad väljaminevad visiidid, kui ka kõik Eestit tutvustavad suuremad esindused. 

Eesti ettevõtted on näinud selles alati head lisavõimalust oma ettevõtte tutvustamiseks väljaspool Eestit. 

MIKS TASUB OMA ETTEVÕTTE ANDMED SISESTADA?

  • Sinu ettevõte on Eesti edukaimaid eksportivaid ettevõtteid kajastavas veebiandmebaasis ja esindustrükises.
  • Suurendad võimalust silmapaistmiseks, kui seda jagatakse välisriikide ettevõtjatele Eestis või nende asukohamaal.
  • Seod ennast teiste Eesti edukate eksportööride ja nende kuvandiga.
  • Lood uusi võimalikke kontakte turgudel, kuhu lähevad meie välisvisiidid.
  • Oled esindatud kataloogis, mida kasutavad Eesti majandusesindajad

KUIDAS OSALEDA?

  • Vali oma ettevõttele sobivaim pakett ning sisesta oma ettevõtte andmed. 
  • Peale arve tasumist on Sinu ettevõtte andmed andmebaasis 12 kuud. Lisaks saavad olema Sinu ettevõtte andmed esindustrükises „Estonian Export Directory“.


Kasuta suurepärast võimalust oma ettevõtet tutvustada ning seista teiste tublide eksportööridega ühes reas! Uued ekspordipartnerid loovad uusi võimalusi!


Näide ühest Export Directory kataloogist alguse saanud eduloost Seve Ehituse näol. Ettevõtte ekspordidirektor ja juhatuse liige Henri Enniste räägib ajakirjas Ehitaja:

Eksportimine tundus meile alguses liiga kallis üritus. Alguse ajend tuli kaubandus-tööstuskojast, kes tegi ettepaneku paigutada meid oma ekspordikataloogi. See sai tehtud ning esimesed tellimused tulidki kahe kõne järel Norrast ja üks Rootsist.

 

0