Estonian Export Directory

“Estonian Export Directory” ajalugu ulatub aastasse 1991. Sellest praktilisest ärikataloogist on saanud Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ja kohalike import-eksportööride tähtsaim ning esinduslikem väljaanne. Tegemist on praktiline töövahendiga Eesti riigi ja Eesti ettevõtete tutvustamiseks välismaal.

Järgmine trükis ilmub 2020. aasta lõpus. Info selle kohta peagi!

EED tugevaimaks küljeks on laialdased levikanalid, milleks on suur hulk kaubanduskodasid, impordi-ekspordi agentuure, Eesti välissaatkondi ja EAS-i välisesindusi ning muid asjakohaseid organisatsioone pea 80 riigis.

Osalema on oodatud kõik Eesti ettevõtted, kes on huvitatud oma kaupade või teenuste pakkumisest ja partnerite leidmisest.

Lisaks ettevõtete kataloogile saab potentsiaalne äripartner või investor kiire ülevaate Eestist ning kasulikke fakte ja atraktiivseid vihjeid Eesti majanduse, Eestisse investeerimise ja siin ettevõtluse alustamise kohta.

Näide ühest Export Directory kataloogist alguse saanud eduloost Seve Ehituse näol. Ettevõtte ekspordidirektor ja juhatuse liige Henri Enniste räägib ajakirjas Ehitaja:

Eksportimine tundus meile alguses liiga kallis üritus. Alguse ajend tuli kaubandus-tööstuskojast, kes tegi ettepaneku paigutada meid oma ekspordikataloogi. See sai tehtud ning esimesed tellimused tulidki kahe kõne järel Norrast ja üks Rootsist.

2018/2019 aasta trükist saab tasuta tutvumiseks kaubanduskojast!

0