Alljärgnevalt võite lugeda valikut Enteprise Europe Network võrgustiku avaldatud koostööpakkumiste teadetest. Koostööpakkumisi saab sorteerida riigi, koodi ja tegevusala järgi. Huvipakkunud koostööpakkumiste lisainfo lugemiseks palume teil klikata koostööpakkumise teate järel olevale lingile. Riikide valikus on kuvatud vaid need riigid, mille osas on vähemalt üks aktiivne koostööpakkumine. Kõiki koostööpakkumisi saab korraga lugeda, kui vajutada ilma valikuid tegemata „Otsi“.

Kui soovite tutvuda andmebaasis kõikide riikide avaldatud koostööpakkumistega, saate seda teha ja otsida koostööpakkumisi kodulehelt www.enterprise-europe.ee. Kontaktide küsimiseks palume teatada koostööpakkumise kood ning küsiva ettevõtte kontaktandmed.

Kood Riik Tegevusala Kirjeldus Lisainfo
BRFI20220308033 FINLAND Plast Soome ettevõte, kes pakub pakendamisteenust otsib polüpropüleenist (PP) ja polüetüleentereftalaadist (PET) postitamise pakkekottide tootjat.
BRRO20220316047 ROMANIA Paber & pakend Rumeenia lavendlikosmeetikatootja otsib klaasist ja plastikust erinevate konteinerite ja mahutite tootjaid nt. purgid, pumppudelid, klaaspudelid, koos tarvikutega ehk pudelikorkidega, pumba- ja tilgutikorkidega, vedelseebi dosaatoreid jm.
BRDK20220222017 DENMARK Tekstiilitööstus Taani naisterõivaste, -jalatsite ning- aksessuaaride müügiga tegelev ettevõte, soovib laiendada oma tooteportfelli pakkudes koostööd turustamislepingu alusel naisterõivaste tootjatele/tarnijale. Ettevõte klientide sihtgrupp on mis on suunatud naistele vanuses 15-30 aastased naised.
BRFI20220218008 FINLAND Mööbel Soome köögimööbli hulgimüüja otsib mööblifurnituuri tootjat või hulgimüüjat (nt hinged, raamid, liitmikud, kapimehhanismid, restid, kronsteinid, hoidikud, konksud jm).
BRFI20220301010 FINLAND Puit Soome ettevõte otsib puidust/vineerist triikimislaudade ja riidestange tootjat.
BRDK20220322027 DENMARK Tekstiilitööstus Taani ettevõte otsib koertele ja nende omanikele mõeldud tekstiili-/rõivatoodete tootjat. Tulevane koostööpartner peab olema võimeline hankima vajaliku materjali (kanga, nööbid, niidid, tõmblukud jm) ning pakkuma abi disainlahendustes.
BRFI20220218013 FINLAND Tekstiilitööstus Soome 40+ naistele mõeldud moodsate naturaalsetest kangastest tänapäevaste rõivaste ja aksessuaaride jaemüügiga tegelev iduettevõte pakub turustamise teenuseid naisterõivatootjatele (lina, siid, viskoos, puuvill, mohäär, alpaka)
BRDK20220317026 DENMARK Tekstiilitööstus Taani naistemoe kaubamärkide tootja ja allhanketeenuse pakkuja soovib suurendada oma toomisvõimsust ja otsib rõivatehaseid, kes oleks piisavalt paindlikud ning suudaks toime tulla kiiresti nii suuremahuliste kui ka erineva disainiga väikemate tellimuste ja tootenäidistega.
BRES20220323016 SPAIN Tekstiilitööstus Hispaania rõivatootja otsib looduslike ning vintage’i kangaste ja tekstiili tarvikute tarnijaid (lina, puuvill, vill; paelad, lukud, etiketid jms).
BRDK20220316004 DENMARK Mööbel Taani ettevõte, kes projekteerib ja arendab erikujulist disainmööblit otsib mööblitootjaid lamamistoolide, söögitoolide ja diivanite tootmiseks.
0