Tunnustame

Meie jaoks on oluline tunnustada suure ja tänuväärse töö tegijaid – Eesti ettevõtteid ja ettevõtjaid. Oleme seetõttu algatanud mitmeid tunnustusi.

Konkurentsivõime Edetabel Noore ettevõtja preemia

Konkursi raames koostatakse ettevõtete üldine konkurentsivõime paremusjärjestus ettevõtete majandusnäitajate põhjal valdkonniti. Konkursi metoodika on välja töötanud Eesti Konjunktuuriinstituut.

loe lähemalt 

Tegu on konkursiga, millega otsitakse noort ja tegusat firma omanikku või juhti, kelle tegevus on olnud silmapaistev ja innovaatiline. Aasta nooreks ettevõtjaks valitu saab kuhjaga au ja kuulsust ning kõige tipuks 5000 eurot preemiat LHV pangalt. Konkurssi toetab president Alar Karis. 

loe lähemalt 

 

  

 
Tartumaa noor ettevõtja Kaubanduskoja aumärgid

Noore ettevõtja preemia, 3000 eurot, on mõeldud kuni 35-aastasele (kaasa arvatud) Tartumaa ettevõtjale tunnustuseks väljapaistva tegevuse eest Tartumaa ettevõtluse edendamisel nii Eestis kui ka globaalselt.

loe lähemalt

Kaubanduskoja aumärgid on austus- ja tunnustusavaldus inimestele, kes on mänginud olulist rolli Eesti ettevõtluskeskkonna kujundamisel ning kelle isiklikke saavutusi ettevõtluses saab seada eeskujuks.

loe lähemalt

 

0