Aitame leida partnereid

Pakume oma liikmetele mitmeid võimalusi koostööpartnerite leidmiseks nii Eestist kui ka välisriikidest.


Partnerotsinguteenused

Kaubanduskoda pakub praktilisi info- ja partnerotsinguteenuseid rahvusvahelise koostöövõrgustiku Enterprise Europe Network (EEN) nime all.

Kaubanduskoja pädevusala hõlmab Enterprise Europe võrgustiku ulatusala (üle 600 erineva ettevõtluse tugiorganisatsiooni) Euroopas ning kaugemalgi. Lisaks Euroopa Liidu liikmesriikidele ning Euroopa majanduspiirkonna riikidele asuvad meie partnerid ka tänastes kandidaatriikides ja osades kolmandates riikides, mis võimaldab pakkuda Eesti ettevõtjale usaldusväärset informatsiooni nii sihtriikide kui ka potentsiaalsete partnerite kohta.

Loe lähemalt


Koostööpakkumised

Pakume tutvumiseks valikut Enterprise Europe Network avaldatud koostööpakkumiste teadetest. Koostööpakkumisi saab sorteerida riigi, koodi ja tegevusala järgi. Tutvu välisriikide värskete koostööpakkumistega siin.

Loe lähemalt


Eksportööride andmebaas

Alates 1996. aastast annab Eesti Kaubandus-Tööstuskoda välja praktilist ärikataloogi Eesti eksportööridest “Estonian Export Directory". Kataloog on saadaval trükise ning veebipõhise kataloogi www.estonianexport.ee kujul.

Loe lähemalt


otsing liikmeskonnast

Kui soovid teha põhjalikumaid päringuid liikmeskonnast, võta meiega ühendust. Kaubanduskoja liikmete hulgast on võimalik päringuid teha liikmete asukoha, tegevusvaldkonna, töötajate vahemiku ja koostöömaa kohta. Nimekirja väljastame Excel-tabelina.

Loe lähemalt


Liikmelt liikmele pakkumised

Liikmetel on võimalik avaldada oma koostöö- või sooduspakkumine kaubanduskoja kodulehel.

Loe lähemalt


Liikmeüritused

Lisaks eelnevale on kaubanduskoda läbi aegade olnud ka ettevõtjate kohtumispaigaks. Loome ettevõtjatele võimaluse omavahel vabamas õhkkonnas kohtuda - et tekiksid põnevad koostöömõtted ja uued algatused. Traditsioonilisteks üritusteks on pidulik Kevadball, Tenniseturniir, Golfiturniir, Discgolfiturniir ja Ärihooaja Avamine. Lisaks kaubanduskoja aastapäev ja uute liikmete vastuvõtud. Nii mõnigi ettevõtetevaheline kokkulepe ja koostöö on alguse saanud just nendel üritustel.

Loe lähemalt

Liitu meiega bänner

0