Meie väljaanded

Meie väljaannete hulka kuuluvad nii elektroonilised uudiskirjad kui ka paberkandjal ajakiri.

 • Saadame igal nädalal välja kaubanduskoja eestikeelset uudiskirja E-Teataja, kaks korda kuus venekeelset E-Vestnikku ning üks kord kuus ingliskeelset E-News'i, kus leiavad kajastamist aktuaalsed sündmused, päevakajalised arengud ja põnevad koolitused. Kolm korda aastas saadame oma välismaistele kontaktidele ka Eesti eksportööride saavutusi tutvustava ingliskeelse uudiskirja Export News, mille kontseptsiooniga saad tutvuda siin
 • Ajakiri Teataja on kuus korda aastas kõikidele kaubanduskoja liikmetele leviv ajakiri, milles kajastatakse ettevõtjate jaoks olulisi päevakajalisi teemasid. Nõu annavad juristid, koolitajad ja teised spetsialistid.
 • Ettevõtete ja koolide koostöö heade praktikate kogumik. Kogumik on praktiline abimaterjal haridusasutustele, kes soovivad õppetööd elulisemaks ja põnevamaks muuta ning teha rohkem
  koostööd ettevõtetega. Samuti on materjal inspireeriv ettevõtetele, kes sooviksid hariduse
  valdkonda panustada, kuid ei tea, millised on võimalused.
  2023. aastal ilmunud kogumik on juba kolmas omataoline. 2018. aasta kogumikuga saab tutvuda SIIN ning 2020. aastal ilmunud kogumikuga SIIN.
  Kogumik on valminud Haridus- ja Noorteameti ettevõtlus- ja karjääriõppe programmi Edu ja Tegu raames. Programmi kaasrahastas Euroopa Sotsiaalfond.

 

0