Tule Kevadballile!

Tule veeda meeleolukas kevadõhtu kaubanduskoja Kevadballil, kus saad tantsida ning nautida head seltskonda ja maitsvat toitu.

Uudised

21.02.2020 Meie uudised
20.02.2020 Meie uudised
20.02.2020 Meie uudised

Teenused

Lisaks aktiivsele kaasarääkimisele ettevõtlust puudutava seadusandluse kujundamisel pakub Kaubanduskoda praktilisi teenuseid Sinu ettevõtte arenguks.

Arendame eksporti

Eksporditeenustest saab abi nii alles alustav kui ka juba välisturgudel tegutsev ettevõtja. Abistame esimeste sammude tegemisel, partnerite leidmisel, viime uutele turgudele kohapeale, korraldame kontaktkohtumisi ning aitame arendada ekspordivõimekust.

Anname nõu

Meie suurte kogemustega töötajad annavad nõu erinevatest ettevõtlusvaldkondadest. Väga hinnatud on juriidiline, ekspordialane, väliskaubandus- ning tollialane ja EL-alane konsultatsioon. Liikmele on 4 tundi erinevaid konsultatsioone tasuta!

Aitame leida partnereid

Meil on väga erinevaid võimalusi, kuidas aidata Sinu ettevõttel kliente ja partnereid leida. Abistame kontaktide otsinguga Eesti siseselt ja rahvusvaheliselt. Pakume mitmeid partnerotsinguteenuseid Enterprise Europe Network võrgustiku kaudu.

Monitoorime hankeid

Hangete monitooring pakub mugavat ja praktilist infoteenust, kui soovite laiendada oma ettevõtte tegevushaaret ning leida uusi turge oma toodetele ja teenustele Eestis või teistes Euroopa riikides. Lisaks informatsioon NATO hangete ja erinevate rahvusvaheliste riigihangete kohta.

Lahendame vaidlusi

Kaubanduskoja arbitraažikohtus kui alaliselt tegutsevas vahekohtus lahendatakse eraõigussuhetest, sealhulgas ka väliskaubandus- ja muudest rahvusvahelistest majandussuhetest tulenevaid vaidlusi. Otsused jõustuvad tegemise hetkest.

RAUDTEE SEADMED OÜ
NOH PRODUCTION OÜ
GUIDE MARKETING OÜ
EUROROWING OÜ
AVARAM TRADE & MARKETING OÜ
EESTI KALATOOTJATE KESKÜHISTU TuÜ
NEXO SERVICES OÜ
MOOBELSL OÜ
ALEKSEI MIHHAILOV FIE
AUREA REGINA OÜ
BUSINESSRENT OÜ
SRC GROUP AS
NVB INDUSTRY OÜ
MAYERI INDUSTRIES AS
GIG POLYMER OÜ
Eesti Kaubandus-Tööstuskoja arbitraazhikohus   Europe Direct Network   Ata carnet Eesti    Enterprise Europe NetworkOSH