TEADE!

Seoses koroonaviiruse laialdase levikuga, oleme sunnitud muutma väliskaubandusdokumentide vormistamiseks klienditeeninduse aegu.

Väliskaubandusdokumentide sh päritolusertifikaatide vormistamine toimub hetkel: E,K,R kell 12.00-16.00 ja T,N kell 09.00 -14.00. Väliskaubandusalane info: tel. 6040077

Uudised

25.02.2021 Meie uudised
25.02.2021 Meie uudised
25.02.2021 Meie uudised

Teenused

Lisaks aktiivsele kaasarääkimisele ettevõtlust puudutava seadusandluse kujundamisel pakub Kaubanduskoda praktilisi teenuseid Sinu ettevõtte arenguks.

Arendame eksporti

Eksporditeenustest saab abi nii alles alustav kui ka juba välisturgudel tegutsev ettevõtja. Abistame esimeste sammude tegemisel, partnerite leidmisel, viime uutele turgudele kohapeale, korraldame kontaktkohtumisi ning aitame arendada ekspordivõimekust.

Anname nõu

Meie suurte kogemustega töötajad annavad nõu erinevatest ettevõtlusvaldkondadest. Väga hinnatud on juriidiline, ekspordialane, väliskaubandus- ning tollialane ja EL-alane konsultatsioon. Liikmele on 4 tundi erinevaid konsultatsioone tasuta!

Aitame leida partnereid

Meil on väga erinevaid võimalusi, kuidas aidata Sinu ettevõttel kliente ja partnereid leida. Abistame kontaktide otsinguga Eesti siseselt ja rahvusvaheliselt. Pakume mitmeid partnerotsinguteenuseid Enterprise Europe Network võrgustiku kaudu.

Monitoorime hankeid

Hangete monitooring pakub mugavat ja praktilist infoteenust, kui soovite laiendada oma ettevõtte tegevushaaret ning leida uusi turge oma toodetele ja teenustele Eestis või teistes Euroopa riikides. Lisaks informatsioon NATO hangete ja erinevate rahvusvaheliste riigihangete kohta.

Lahendame vaidlusi

Kaubanduskoja arbitraažikohtus kui alaliselt tegutsevas vahekohtus lahendatakse eraõigussuhetest, sealhulgas ka väliskaubandus- ja muudest rahvusvahelistest majandussuhetest tulenevaid vaidlusi. Otsused jõustuvad tegemise hetkest.

KUMER SAAG OÜ
WHITE WING OÜ
DC SOLUTIONS ESTONIA OÜ
TB SOLUTIONS OÜ
PRIME LINE OÜ
LOCATION INTELLIGENCE TECHNOLOGIES OÜ
EESTI LOTO AS
WOOD RESOURCE LT OÜ
SATELLES SATURNI OÜ
LAGAST OÜ
ALBIORIX OÜ
TURUNDUSKOOLITUS OÜ
RESTAWOOD OÜ
MP KAUBANDUS OÜ
AP INNOVA OÜ
Eesti Kaubandus-Tööstuskoja arbitraazhikohus   Europe Direct Network   Ata carnet Eesti    Enterprise Europe NetworkOSH
0