TEADE!

Seoses koroonaviiruse laialdase levikuga, oleme sunnitud muutma väliskaubandusdokumentide vormistamiseks klienditeeninduse aegu.

Väliskaubandusdokumentide sh päritolusertifikaatide vormistamine toimub hetkel: E,K,R kell 12.00-16.00 ja T,N kell 09.00 -14.00. Väliskaubandusalane info: tel. 6040077

Uudised

26.01.2021 Meie uudised
20.01.2021 Meie uudised
20.01.2021 Meie uudised

Teenused

Lisaks aktiivsele kaasarääkimisele ettevõtlust puudutava seadusandluse kujundamisel pakub Kaubanduskoda praktilisi teenuseid Sinu ettevõtte arenguks.

Arendame eksporti

Eksporditeenustest saab abi nii alles alustav kui ka juba välisturgudel tegutsev ettevõtja. Abistame esimeste sammude tegemisel, partnerite leidmisel, viime uutele turgudele kohapeale, korraldame kontaktkohtumisi ning aitame arendada ekspordivõimekust.

Anname nõu

Meie suurte kogemustega töötajad annavad nõu erinevatest ettevõtlusvaldkondadest. Väga hinnatud on juriidiline, ekspordialane, väliskaubandus- ning tollialane ja EL-alane konsultatsioon. Liikmele on 4 tundi erinevaid konsultatsioone tasuta!

Aitame leida partnereid

Meil on väga erinevaid võimalusi, kuidas aidata Sinu ettevõttel kliente ja partnereid leida. Abistame kontaktide otsinguga Eesti siseselt ja rahvusvaheliselt. Pakume mitmeid partnerotsinguteenuseid Enterprise Europe Network võrgustiku kaudu.

Monitoorime hankeid

Hangete monitooring pakub mugavat ja praktilist infoteenust, kui soovite laiendada oma ettevõtte tegevushaaret ning leida uusi turge oma toodetele ja teenustele Eestis või teistes Euroopa riikides. Lisaks informatsioon NATO hangete ja erinevate rahvusvaheliste riigihangete kohta.

Lahendame vaidlusi

Kaubanduskoja arbitraažikohtus kui alaliselt tegutsevas vahekohtus lahendatakse eraõigussuhetest, sealhulgas ka väliskaubandus- ja muudest rahvusvahelistest majandussuhetest tulenevaid vaidlusi. Otsused jõustuvad tegemise hetkest.

VESTERINEN PARTNERID OÜ
JUSO ENERGY OÜ
BALTIC OIL SERVICE OÜ
WIIMA LOGISTICS OÜ
DMI CAPITAL OÜ
ECORUN OÜ
AMITI EESTI OÜ
SIROWA TALLINN AS
DISAINTEKSTIIL OÜ
CERANOS INVEST OÜ
OKK INSTALL OÜ
NOVATEX OÜ
ARCA VARAHALDUS OÜ
ÕHULOSS OÜ
TARTU RAUD OÜ
Eesti Kaubandus-Tööstuskoja arbitraazhikohus   Europe Direct Network   Ata carnet Eesti    Enterprise Europe NetworkOSH
0