„Tööle kaasa!“ tuleb taas!

Ava 16. veebruarini 2023 vähemalt ühel päeval oma ettevõtte uksed töötajate lastele, et neil oleks võimalus vanemate töö ja töökeskkonnaga lähemalt tutvuda.

Uudised

26.01.2023 Meie uudised
25.01.2023 Meie uudised
23.01.2023 Meie uudised

Teenused

Lisaks aktiivsele kaasarääkimisele ettevõtlust puudutava seadusandluse kujundamisel pakub Kaubanduskoda praktilisi teenuseid Sinu ettevõtte arenguks.

Arendame eksporti

Eksporditeenustest saab abi nii alles alustav kui ka juba välisturgudel tegutsev ettevõtja. Abistame esimeste sammude tegemisel, partnerite leidmisel, viime uutele turgudele kohapeale, korraldame kontaktkohtumisi ning aitame arendada ekspordivõimekust.

Anname nõu

Meie suurte kogemustega töötajad annavad nõu erinevatest ettevõtlusvaldkondadest. Väga hinnatud on juriidiline, ekspordialane, väliskaubandus- ning tollialane ja EL-alane konsultatsioon. Liikmele on 4 tundi erinevaid konsultatsioone tasuta!

Aitame leida partnereid

Meil on väga erinevaid võimalusi, kuidas aidata Sinu ettevõttel kliente ja partnereid leida. Abistame kontaktide otsinguga Eesti siseselt ja rahvusvaheliselt. Pakume mitmeid partnerotsinguteenuseid Enterprise Europe Network võrgustiku kaudu.

Monitoorime hankeid

Hangete monitooring pakub mugavat ja praktilist infoteenust, kui soovite laiendada oma ettevõtte tegevushaaret ning leida uusi turge oma toodetele ja teenustele Eestis või teistes Euroopa riikides. Lisaks informatsioon NATO hangete ja erinevate rahvusvaheliste riigihangete kohta.

Lahendame vaidlusi

Kaubanduskoja arbitraažikohtus kui alaliselt tegutsevas vahekohtus lahendatakse eraõigussuhetest, sealhulgas ka väliskaubandus- ja muudest rahvusvahelistest majandussuhetest tulenevaid vaidlusi. Otsused jõustuvad tegemise hetkest.

EUROPEAN UNIVERSITY OF RESEARCH & MODERN STUDIES OÜ
VIRU MEISTRID OÜ
TRANSPORENT OÜ
H2ELECTRO OÜ
ITT BALTIC OÜ
KREDITU DRAUDIMO BROKERIS
NAVEST AGENCY OÜ
RV ÕIGUSBÜROO OÜ
TRANSLATION SOLUTIONS OÜ
STEELHOUSE GROUP ESTONIA OÜ
EDULEGAL OÜ
ROSENA DK OÜ
ÖSELWISE OÜ
WISERCAT SOFTWARE OÜ
UUP DISAIN OÜ
Eesti Kaubandus-Tööstuskoja arbitraazhikohus   Europe Direct Network   Ata carnet Eesti    Enterprise Europe NetworkOSH
0