75 praktilist lepingupõhja ettevõtjale

Meie e-poest leiad erinevaid lepingute näidiseid alates müügilepingust ning lõpetades töösuhete, kinnisvara ja teenuste osutamisega seotud lepingutega.

Uudised

15.09.2023 Meie uudised
11.09.2023 Meie uudised
16.08.2023 Meie uudised

Teenused

Lisaks aktiivsele kaasarääkimisele ettevõtlust puudutava seadusandluse kujundamisel pakub Kaubanduskoda praktilisi teenuseid Sinu ettevõtte arenguks.

Arendame eksporti

Eksporditeenustest saab abi nii alles alustav kui ka juba välisturgudel tegutsev ettevõtja. Abistame esimeste sammude tegemisel, partnerite leidmisel, viime uutele turgudele kohapeale, korraldame kontaktkohtumisi ning aitame arendada ekspordivõimekust.

Anname nõu

Meie suurte kogemustega töötajad annavad nõu erinevatest ettevõtlusvaldkondadest. Väga hinnatud on juriidiline, ekspordialane, väliskaubandus- ning tollialane ja EL-alane konsultatsioon. Liikmele on 4 tundi erinevaid konsultatsioone tasuta!

Aitame leida partnereid

Meil on väga erinevaid võimalusi, kuidas aidata Sinu ettevõttel kliente ja partnereid leida. Abistame kontaktide otsinguga Eesti siseselt ja rahvusvaheliselt. Pakume mitmeid partnerotsinguteenuseid Enterprise Europe Network võrgustiku kaudu.

Monitoorime hankeid

Hangete monitooring pakub mugavat ja praktilist infoteenust, kui soovite laiendada oma ettevõtte tegevushaaret ning leida uusi turge oma toodetele ja teenustele Eestis või teistes Euroopa riikides. Lisaks informatsioon NATO hangete ja erinevate rahvusvaheliste riigihangete kohta.

Lahendame vaidlusi

Kaubanduskoja arbitraažikohtus kui alaliselt tegutsevas vahekohtus lahendatakse eraõigussuhetest, sealhulgas ka väliskaubandus- ja muudest rahvusvahelistest majandussuhetest tulenevaid vaidlusi. Otsused jõustuvad tegemise hetkest.

STIVTRANS AS
KRAT ENGINEERING OÜ
INSPIRATORS! OÜ
SAGARVENA INTERNATIONAL OÜ
GLASTOP OÜ
EESTI RIIKLIK SÜMFOONIAORKESTER SA
RITM GROUP OÜ
GLOBALEX PHARMA OÜ
BALTIC AFTERMARKET OÜ
DECOTAHVEL OÜ
CMTRADE OÜ
SECURITATEM CONSULT OÜ
ID PRODUCTION OÜ
SKILDEN OÜ
AMPERE PLUS OÜ
Eesti Kaubandus-Tööstuskoja arbitraazhikohus   Europe Direct Network   Ata carnet Eesti    Enterprise Europe NetworkOSH
0