63 praktilist lepingupõhja ettevõtjale

Meie e-poest leiad erinevaid lepingute näidiseid alates müügilepingust ning lõpetades töösuhete, kinnisvara ja teenuste osutamisega seotud lepingutega.

Uudised

28.09.2022 Meie uudised
28.09.2022 Meie uudised
28.09.2022 Meie uudised

Teenused

Lisaks aktiivsele kaasarääkimisele ettevõtlust puudutava seadusandluse kujundamisel pakub Kaubanduskoda praktilisi teenuseid Sinu ettevõtte arenguks.

Arendame eksporti

Eksporditeenustest saab abi nii alles alustav kui ka juba välisturgudel tegutsev ettevõtja. Abistame esimeste sammude tegemisel, partnerite leidmisel, viime uutele turgudele kohapeale, korraldame kontaktkohtumisi ning aitame arendada ekspordivõimekust.

Anname nõu

Meie suurte kogemustega töötajad annavad nõu erinevatest ettevõtlusvaldkondadest. Väga hinnatud on juriidiline, ekspordialane, väliskaubandus- ning tollialane ja EL-alane konsultatsioon. Liikmele on 4 tundi erinevaid konsultatsioone tasuta!

Aitame leida partnereid

Meil on väga erinevaid võimalusi, kuidas aidata Sinu ettevõttel kliente ja partnereid leida. Abistame kontaktide otsinguga Eesti siseselt ja rahvusvaheliselt. Pakume mitmeid partnerotsinguteenuseid Enterprise Europe Network võrgustiku kaudu.

Monitoorime hankeid

Hangete monitooring pakub mugavat ja praktilist infoteenust, kui soovite laiendada oma ettevõtte tegevushaaret ning leida uusi turge oma toodetele ja teenustele Eestis või teistes Euroopa riikides. Lisaks informatsioon NATO hangete ja erinevate rahvusvaheliste riigihangete kohta.

Lahendame vaidlusi

Kaubanduskoja arbitraažikohtus kui alaliselt tegutsevas vahekohtus lahendatakse eraõigussuhetest, sealhulgas ka väliskaubandus- ja muudest rahvusvahelistest majandussuhetest tulenevaid vaidlusi. Otsused jõustuvad tegemise hetkest.

ADDICERE OÜ
AHTO LOOK KINNISVARA OÜ
EURORA SOLUTIONS OÜ
WELDEX GROUP OÜ
VILLA FANNYHOF OÜ
CISTA AS
ALGAVEOD OÜ
SYNTHETIC GRASS INSTALLATIONS OÜ
MOGOTEL ESTONIA OÜ
MOGOTEL DEVELOPMENT ESTONIA OÜ
HOTEL OPERATOR MOGOTEL ESTONIA OÜ
WINWINSTAY ESTONIA OÜ
DREAM FINANCE OÜ
REGMAS OÜ
INSTFORMATION OÜ
Eesti Kaubandus-Tööstuskoja arbitraazhikohus   Europe Direct Network   Ata carnet Eesti    Enterprise Europe NetworkOSH
0