Sihtotsingud juhtide ja spetsialistide leidmiseks

Otsid oma ettevõttesse uusi töötajaid, kuid kuulutuse peale ei kandideeri õiged inimesed? Meie teame, kuidas leida üles just need kandidaadid, keda otsite - oleme 15 aastat aidanud Eesti ettevõtetel leida motiveeritud juhte ja spetsialiste ning soovime oma kogemust jagada ka teiega!

Talentoris pakume sihtotsingu raames välja parimad kandidaadid, kelle seast endale sobivaim töötaja välja valida. Talentori lai kandidaatide andmebaas ja märkimisväärne suhtevõrgustik on meie aastatepikkuse tegutsemisaja vili ja suur väärtus. Pakume parimat personaliotsingu teenust erinevates ärivaldkondades, sh tootmine, ehitus, kinnisvara, finantssektor, telekommunikatsioon, FMCG, farmaatsia, energeetika, kindlustus jpm.

Eesti Kaubandus- ja Tööstuskoja liikmetele on kõik Talentori teenused 10% soodsamad! Pakkumist küsides lisa märksõnana „Kaubandus-Tööstuskoja liige“

Miks Talentor?

Aitame su äril kasvada läbi õigete talentide leidmise! Õpime põhjalikult tundma teie organisatsiooni ja valdkonda, selekteerime potentsiaalsete kandidaatide seast välja parimad ja tekitame neis huvi teie ettevõtte vastu.

Talentor pakub:

  • regulaarset ja selget kommunikatsiooni
  • põhjalikku kandidaatide esitlust koos videointervjuuga lihtsas ent turvalises veebikeskkonnas, mis hoiab kogu värbamiseks vajaliku info kompaktselt ühes kohas
  • rahvusvahelist värbamisvõimalust – Talentor on esindatud 29-s riigis üle maailma
  • kindlust ja garantiid tehtud töö eest
Pakkumise aegumise kuupäev
Ettevõtte nimi:
Talentor Estonia OÜ
Ettevõtte tegevusala:
Personalitöö
Telefon:
+372 5341 4564