ÜHESKOOS LÄBI RASKUSTE!

Seisame Eesti ettevõtete eest ning oleme praktiliseks toeks!

Meie liikmeskonda kuulub ligi 3500 tegusat Eesti ettevõtet. Keskmine liige on väikese või keskmise suurusega ettevõte. Kui soovid seista Eesti ettevõtjate huvide eest ja oma ettevõtet arendada, liitu Sinagi! Põhjuseid, miks liituda, on veelgi!

Uudised

20.04.2021 Meie uudised
16.04.2021 Meie uudised
15.04.2021 Sõprade uudised

Teenused

Lisaks aktiivsele kaasarääkimisele ettevõtlust puudutava seadusandluse kujundamisel pakub Kaubanduskoda praktilisi teenuseid Sinu ettevõtte arenguks.

Arendame eksporti

Eksporditeenustest saab abi nii alles alustav kui ka juba välisturgudel tegutsev ettevõtja. Abistame esimeste sammude tegemisel, partnerite leidmisel, viime uutele turgudele kohapeale, korraldame kontaktkohtumisi ning aitame arendada ekspordivõimekust.

Anname nõu

Meie suurte kogemustega töötajad annavad nõu erinevatest ettevõtlusvaldkondadest. Väga hinnatud on juriidiline, ekspordialane, väliskaubandus- ning tollialane ja EL-alane konsultatsioon. Liikmele on 4 tundi erinevaid konsultatsioone tasuta!

Aitame leida partnereid

Meil on väga erinevaid võimalusi, kuidas aidata Sinu ettevõttel kliente ja partnereid leida. Abistame kontaktide otsinguga Eesti siseselt ja rahvusvaheliselt. Pakume mitmeid partnerotsinguteenuseid Enterprise Europe Network võrgustiku kaudu.

Monitoorime hankeid

Hangete monitooring pakub mugavat ja praktilist infoteenust, kui soovite laiendada oma ettevõtte tegevushaaret ning leida uusi turge oma toodetele ja teenustele Eestis või teistes Euroopa riikides. Lisaks informatsioon NATO hangete ja erinevate rahvusvaheliste riigihangete kohta.

Lahendame vaidlusi

Kaubanduskoja arbitraažikohtus kui alaliselt tegutsevas vahekohtus lahendatakse eraõigussuhetest, sealhulgas ka väliskaubandus- ja muudest rahvusvahelistest majandussuhetest tulenevaid vaidlusi. Otsused jõustuvad tegemise hetkest.

RIS EHITUS AS
EVIKON MCI OÜ
VITRA BATHROOM CULTURE OÜ
INCORPLY OÜ
BUDOPUNKT OÜ
HJALMAR MARKETING OÜ
EXPAND ABROAD SERVICES
RIO MARINE OÜ
FASTFASSAAD OÜ
EESTI TURVAETTEVÕTETE LIIT MTÜ
MEKOSA EHITUS OÜ
SELFDIAGNOSTICS OÜ
BRAVALLA OÜ
WELDPIPEMETALL OÜ
FORTUNATI GROUP EU OÜ
Eesti Kaubandus-Tööstuskoja arbitraazhikohus   Europe Direct Network   Ata carnet Eesti    Enterprise Europe NetworkOSH
0