ÜHESKOOS LÄBI RASKUSTE!

Seisame Eesti ettevõtete eest ning oleme praktiliseks toeks!

Meie liikmeskonda kuulub ligi 3400 tegusat Eesti ettevõtet. Keskmine liige on väikese või keskmise suurusega ettevõte. Kui soovid seista Eesti ettevõtjate huvide eest ja oma ettevõtet arendada, liitu Sinagi! Põhjuseid, miks liituda, on veelgi!

Uudised

29.07.2020 Meie uudised
29.07.2020 Meie uudised
22.07.2020 Meie uudised

Teenused

Lisaks aktiivsele kaasarääkimisele ettevõtlust puudutava seadusandluse kujundamisel pakub Kaubanduskoda praktilisi teenuseid Sinu ettevõtte arenguks.

Arendame eksporti

Eksporditeenustest saab abi nii alles alustav kui ka juba välisturgudel tegutsev ettevõtja. Abistame esimeste sammude tegemisel, partnerite leidmisel, viime uutele turgudele kohapeale, korraldame kontaktkohtumisi ning aitame arendada ekspordivõimekust.

Anname nõu

Meie suurte kogemustega töötajad annavad nõu erinevatest ettevõtlusvaldkondadest. Väga hinnatud on juriidiline, ekspordialane, väliskaubandus- ning tollialane ja EL-alane konsultatsioon. Liikmele on 4 tundi erinevaid konsultatsioone tasuta!

Aitame leida partnereid

Meil on väga erinevaid võimalusi, kuidas aidata Sinu ettevõttel kliente ja partnereid leida. Abistame kontaktide otsinguga Eesti siseselt ja rahvusvaheliselt. Pakume mitmeid partnerotsinguteenuseid Enterprise Europe Network võrgustiku kaudu.

Monitoorime hankeid

Hangete monitooring pakub mugavat ja praktilist infoteenust, kui soovite laiendada oma ettevõtte tegevushaaret ning leida uusi turge oma toodetele ja teenustele Eestis või teistes Euroopa riikides. Lisaks informatsioon NATO hangete ja erinevate rahvusvaheliste riigihangete kohta.

Lahendame vaidlusi

Kaubanduskoja arbitraažikohtus kui alaliselt tegutsevas vahekohtus lahendatakse eraõigussuhetest, sealhulgas ka väliskaubandus- ja muudest rahvusvahelistest majandussuhetest tulenevaid vaidlusi. Otsused jõustuvad tegemise hetkest.

PRIDE CO OÜ
EXPORT.EE OÜ
BEAUTY PARTNERS OÜ
DESIGNOLINE OÜ
A.B.L. COMPANY OÜ
BECKHOFF AUTOMATION OÜ
SRP GRUPP OÜ
REBECCA LIIS ARMUS OÜ
WARRANTY INSURANCE OÜ
A-TOLLIAGENTUUR OÜ
PURTSE VINEERIKODA OÜ
PLEXTEQ OÜ
KRIPTOMAT OÜ
JUNIMPERIUM DISTILLERY OÜ
OLAMER OÜ
Eesti Kaubandus-Tööstuskoja arbitraazhikohus   Europe Direct Network   Ata carnet Eesti    Enterprise Europe NetworkOSH