Sotsiaalselt vastutustundlik turundus Sinu ettevõttes

Tahad, et Sinu brändi tuntaks une pealt? Tahad suurendada käivet ja otsid läbimüügikanalit? Või otsid turunduskanalit, mis aitaks täita ESG aruannet?

FitSphere äpi vahendusel saate korraldada tuhandete inimeste osavõtul sammuväljakutseid ning sooduskampaaniaid. Äpi eesmärk on populariseerida füüsilise aktiivsuse olulisust, muuta liikumine mänguliseks ja huvitavaks ning võimaldades seejuures ettevõttel leida uusi kliente ning suurendada müüki

Kõigile KODA liikmetele esimene turunduskampaania -50% soodsamalt! 

Miks teha turundust FitSphere'is?

  1. Kaasamine ja bränditeadlikkus: osalemine sammuvõistlustel on lõbus ja interaktiivne viis klientidega suhtlemiseks ning hea viis, kuidas muuta nad lojaalseteks klientideks.
  2. Turunduse mängulisus: gamification on võimas turundustööriist, mis haarab inimesed enda sisse. Sammuvõistlused panevad inimesed liikuma, parendavad inimeste füüsilist vormi ning motiveerivad neid rohkem pingutama. 
  3. Sihtturundusvõimalused: saad sihtida täpselt neid, kes vajavad teie tooteid ja teenuseid! Rohkem kaasatust tähendab suuremaid konversioone ja müügivõimalusi!
  4. Innovatsioon ja varajane kasutuselevõtt: investeerime uuendustesse ja trendidesse, oleme tõelised eestvedajad! Kasutades FitSphere platvormi, on lihtsam eristuda konkurentidest ja tõmmata potentsiaalsete klientide tähelepanu!
  5. Andmeanalüütika: rakendus pakub detailset analüüsi ja mõõdikuid osalejate seotuse kohta. Andmed aitavad meil mõista, kuidas kampaaniad edenevad ja kuidas neid veelgi paremaks muuta. 
  6. Panustamine jätkusuutlikkusse: ESG-raport nõuab täitmist. Hoolitseme üheskoos keskkonna eest ja näitame, et teie ettevõte on tegelikkuses ka roheline!

 

FitSphere numbrites:

  • FitSphere äpp on jõudnud juba pea 90 000 eestimaalase telefonidesse.
  • 2023. aasta juuli lõpu seisuga on enam kui 500 ettevõtet FitSphere'i enda jaoks kasutusele võtnud.
  • FitSphere äpp kogub ühes kuus keskmiselt 2 miljonit äpi avamist. 
Pakkumise aegumise kuupäev
Ettevõtte nimi:
FitSphere OÜ
Ettevõtte tegevusala:
Turundus
Telefon:
53822924
0