SELGUSID EESTI PARIMAD ETTEVÕTTED 2019!

Uudised

07.11.2019 Meie uudised
07.11.2019 Meie uudised
01.11.2019 Meie uudised

Teenused

Lisaks aktiivsele kaasarääkimisele ettevõtlust puudutava seadusandluse kujundamisel pakub Kaubanduskoda praktilisi teenuseid Sinu ettevõtte arenguks.

Arendame eksporti

Eksporditeenustest saab abi nii alles alustav kui ka juba välisturgudel tegutsev ettevõtja. Abistame esimeste sammude tegemisel, partnerite leidmisel, viime uutele turgudele kohapeale, korraldame kontaktkohtumisi ning aitame arendada ekspordivõimekust.

Anname nõu

Meie suurte kogemustega töötajad annavad nõu erinevatest ettevõtlusvaldkondadest. Väga hinnatud on juriidiline, ekspordialane, väliskaubandus- ning tollialane ja EL-alane konsultatsioon. Liikmele on 4 tundi erinevaid konsultatsioone tasuta!

Aitame leida partnereid

Meil on väga erinevaid võimalusi, kuidas aidata Sinu ettevõttel kliente ja partnereid leida. Abistame kontaktide otsinguga Eesti siseselt ja rahvusvaheliselt. Pakume mitmeid partnerotsinguteenuseid Enterprise Europe Network võrgustiku kaudu.

Monitoorime hankeid

Hangete monitooring pakub mugavat ja praktilist infoteenust, kui soovite laiendada oma ettevõtte tegevushaaret ning leida uusi turge oma toodetele ja teenustele Eestis või teistes Euroopa riikides. Lisaks informatsioon NATO hangete ja erinevate rahvusvaheliste riigihangete kohta.

Lahendame vaidlusi

Kaubanduskoja arbitraažikohtus kui alaliselt tegutsevas vahekohtus lahendatakse eraõigussuhetest, sealhulgas ka väliskaubandus- ja muudest rahvusvahelistest majandussuhetest tulenevaid vaidlusi. Otsused jõustuvad tegemise hetkest.

Uued liikmed

NEGOTIO EXPORTS OÜ

MARKALIN MANPOWER GROUP OÜ

KLM LOGISTICS OÜ

Rasmus Varunov TipTipTap OÜ
Maailm võib tunduda suur, kuid vajalikud inimesed on tegelikult käeulatuses.
Rasmus Varunov, Tiptiptap OÜ
Gert Jostov
Liikmelisus suurendab usaldusväärsust koostööpartnerite silmis, tagab parema juurdepääsu valdkondlikule informatsioonile ning aitab luua kontakte.
Gert Jostov, Technopolis Ülemiste AS
Eesti Kaubandus-Tööstuskoja arbitraazhikohus   Europe Direct Network   Ata carnet Eesti    Enterprise Europe NetworkOSHEuropean IP Helpdesk