Soovid seista ettevõtjate ühishuvide eest ja arendada oma ettevõtet? Liitu Kojaga!

Kuuludes Kaubanduskotta olete osa mõjusaimast ettevõtjate võrgustikust. Meie missiooniks on kujundada Eestis tugev ja sõbralik ettevõtluskeskkond.

Uudised

13.01.2022 Meie uudised
12.01.2022 Meie uudised
12.01.2022 Meie uudised

Teenused

Lisaks aktiivsele kaasarääkimisele ettevõtlust puudutava seadusandluse kujundamisel pakub Kaubanduskoda praktilisi teenuseid Sinu ettevõtte arenguks.

Arendame eksporti

Eksporditeenustest saab abi nii alles alustav kui ka juba välisturgudel tegutsev ettevõtja. Abistame esimeste sammude tegemisel, partnerite leidmisel, viime uutele turgudele kohapeale, korraldame kontaktkohtumisi ning aitame arendada ekspordivõimekust.

Anname nõu

Meie suurte kogemustega töötajad annavad nõu erinevatest ettevõtlusvaldkondadest. Väga hinnatud on juriidiline, ekspordialane, väliskaubandus- ning tollialane ja EL-alane konsultatsioon. Liikmele on 4 tundi erinevaid konsultatsioone tasuta!

Aitame leida partnereid

Meil on väga erinevaid võimalusi, kuidas aidata Sinu ettevõttel kliente ja partnereid leida. Abistame kontaktide otsinguga Eesti siseselt ja rahvusvaheliselt. Pakume mitmeid partnerotsinguteenuseid Enterprise Europe Network võrgustiku kaudu.

Monitoorime hankeid

Hangete monitooring pakub mugavat ja praktilist infoteenust, kui soovite laiendada oma ettevõtte tegevushaaret ning leida uusi turge oma toodetele ja teenustele Eestis või teistes Euroopa riikides. Lisaks informatsioon NATO hangete ja erinevate rahvusvaheliste riigihangete kohta.

Lahendame vaidlusi

Kaubanduskoja arbitraažikohtus kui alaliselt tegutsevas vahekohtus lahendatakse eraõigussuhetest, sealhulgas ka väliskaubandus- ja muudest rahvusvahelistest majandussuhetest tulenevaid vaidlusi. Otsused jõustuvad tegemise hetkest.

QUATTROFIX OÜ
SCS ESTONIA OÜ
ALFA KVADRA INVEST OÜ
JANE KAERAJOOK OÜ
ART ML OÜ
HTTPOOL BALTICS OÜ
DINMARK LV OÜ
CSD SOFTWARE OÜ
UF OÜ
ESTIA OÜ
TALLINNA ELEKTER OÜ
EM INFRA OÜ
SCREENSALE OÜ
SMITECH OÜ
NCG IMPORT BALTICS OÜ
Eesti Kaubandus-Tööstuskoja arbitraazhikohus   Europe Direct Network   Ata carnet Eesti    Enterprise Europe NetworkOSH
0