Eesti-Läti Ärifoorum
Koostöös Eesti Välisministeeriumiga kutsume teid Eesti–Läti ärifoorumile. Foorum leiab aset Läti presidendi riigivisiidi raames ning toob kokku ettevõtted, avaliku sektori esindajad ja valdkondlikud organisatsioonid mõlemast riigist. Foorumi eesmärk on tugevdada Eesti ja Läti majanduskoostööd ning luua uusi kontakte eeskätt kaitse- ja kübervaldkonnas.
Foorumil tutvustame Eesti ja Läti kaitsetööstuse koostöövõimalusi, kübersektori arenguid, kaitsehangete korraldust ning partnerlusvõimalusi. Ärifoorumile järgneb võrgustumine ja B2B kohtumised. Läti äridelegatsioonis osaleb üle 45 ettevõtte, peamiselt kaitse- ja kübersektorist.
Äridelegatsiooni nimekiri avaldatakse peagi.
TOIMUMISE AEG JA KOHT
2. juuli 2026 kell 09.00–14.00 Eesti Rahvusraamatukogu, Tõnismägi 2, Tallinn
Kellele sündmus on suunatud?
- kaitse- ja tehnoloogiasektori ettevõtted
- valdkondlikud organisatsioonid, liidud ja klastrid
- avaliku sektori esindajad ja otsustajad
- investorid ning ettevõtlus- ja innovatsioonikeskkonda toetavad organisatsioonid
- ettevõtted, kes otsivad koostöö- ja partnerlusvõimalusi rahvusvahelisel tasandil
Programmi ülevaade
- ülevaated kaitsevaldkonna arengutest ja hangetest Eestis ning Lätis
- arutelu koostöö, innovatsiooni ja julgeoleku teemadel
- Eesti ja Läti koostöö võtmeküsimused juhtide vaates
- Livonia auhinna üleandmine
Täpne programm avaldatakse ürituse lähenedes.
Networking & B2B-kohtumised
Kõik registreerunud osalejad saavad ürituse lähenedes ligipääsu B2B platvormile, kus saab kokku leppida kohtumisi Läti ettevõtetega.