Metalli- ja plasti survevalu tooted ENKO-st

Lehtmetalli töötlemise ning erinevatest plastidest survevalu meetodil tootev ning tegutsev tööstusettevõte saab pakkuda abi tootearendusest kuni lõpptoote tootmise ning pakendamiseni välja.

Toote projekteerimine / kavandamine

Konkurentsivõimelise ja innovaatilise tootmisettevõtte jaoks on pühendunud teadus-ja arendustegevuse osakond kohustuslik. Meie R&D osakond keskendub uuringutele, disainile, arendustööle ja kvaliteedikontrollile. Meil on kõrge kompetents järgmistes valdkondades: projekteerimine ja modelleerimine , toote- ja tootmistehnoloogia väljatöötamine, juurutamine ja rakendamine, metroloogia, testimine ja kvaliteedikontroll.

Meie akrediteeritud labori käsutuses on kaasaegsed testimis-ja analüüsiseadmed. Kõik meil kasutatavad pooltooted ja valmistooted kontrollitakse kuni 100 % ulatuses, et tagada meie klientide poolt nõutud kvaliteet. Uute rakenduste väljatöötamisel ja arendamisel teeme me koostööd oma klientidega.

ENKO AS on registreerinud uute tehniliste lahenduste rakendamise kohta toodetel 7 patenti, 7 kasulikku mudelit ja 2 tööstusliku disaini lahendit.

_____________________________________________________________________________

Saame pakkuda lehtmetalli korral:

  • painutust
  • lõikust
  • stantsimist
  • Keerukate koostude koostamist

Omame järgmiseid masinaid metalli töötlemiseks:

-Giljotiinid: maksimum lehe paksus 6,3 mm ja laius 3 m

-Ekstsentrik pressid: 2,5 – 100 tonnised

-Hüdraulilised pressid: 10 – 100 tonnised

-Automaat ekstsentrikpressid: 25 – 63 tonnised

-Painutuspingid: painutuse laius kuni 3 m

-Lehetöötluskeskus FINN-POWER E5 U: Töödeldava lehe mõõdud kuni 2530 x 1270  mm, paksus: roostevaba teras kuni 4,6 mm, teras kuni 6,4 mm, alumiinium kuni 8 mm

Plastmassi korral:

Kasutame lisaks tavalisele survevalule ka insert survevalu ja mitmevärvilist / mitmekomponentset (multikomponentset) survevalu. Seda kõike võimaldavad horisontaalpressid firmadelt Engel ja Dong Shin. Meie tootmises on 30 survevalumasinat jõuga 200 kuni 3000 kN materjalid: PP, PE, ABS, PC, PA, EPDM, TPE ja muud. toodete maksimaalne kaal on 0,5 kg ja maksimaalsed mõõtmed on 500 x 500 mm Lisaks survevalule kasutame ka ekstrusioon meetodit ekstruuder- ja koekstruuderliinidega firmalt Pagani , et toota plastik torusid ja kahevärvilisi TPE profiile.

http://enko.ee/et/tootmine-ja-montaaz/

Võtke julgesti ühendust!

Pakkumise aegumise kuupäev
Ettevõtte nimi:
ENKO AS
Ettevõtte tegevusala:
Muu
Koduleht:
Telefon:
53485591