Konkurentsivõime Edetabel 2022

Meil on hea meel, et oled jõudnud Konkurentsivõime Edetabeli 2022 konkursi lehele! 

Konkursi raames koostatakse ettevõtete üldine konkurentsivõime paremusjärjestus ettevõtete majandusnäitajate põhjal. Lisaks valdkondlike edetabelite koostamisele selgitatakse parimad välja ettevõtte suuruse arvestuses. Konkursi metoodika on välja töötanud Eesti Konjunktuuriinstituut.

Kaubanduskoja liikmete 2020. ja 2021. aasta majandusaasta põhinäitajad võetakse automaatselt Äriregistrist. Edetabelite koostamisel arvestatakse viimase kahe majandusaasta järgmised andmed: müügitulu, puhaskasum, tööjõukulud, omakapital ja aasta keskmine töötajate arv.

MIKS OSALEDA?

OSALEMISE TINGIMUSED

  • Ettevõte on asutatud enne 1.01.2020.
  • Ettevõttel on esitatud 2020 ja 2021 majandusaasta aruanded. 2021. aasta majandusaasta aruanne on esitatud 5. juuliks 2022.
  • Konkursil ei saa osaleda üle 50% riigi osalusega ettevõtted.

Konkursil osalemise soove ootame 5. juulini. Lisaks ole kindel, et oled selleks ajaks esitanud oma ettevõtte majandusaasta aruanded.

Edukaimad ettevõtted osalevad koos Ettevõtluse Auhinna tublimatega Aasta Ettevõte 2022 valimisel.

Võitjad avalikustatakse oktoobris 2022!


Konkurentsivõime edetabel on osa Eesti suurimast ettevõtluskonkursist, mida korraldavad üheskoos kolm organisatsiooni: Eesti Kaubandus-Tööstuskoda, Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS) ning Tööandjate Keskliit.

0