ÜHESKOOS LÄBI RASKUSTE!

Seisame Eesti ettevõtete eest ning oleme praktiliseks toeks!

Meie liikmeskonda kuulub ligi 3500 tegusat Eesti ettevõtet. Keskmine liige on väikese või keskmise suurusega ettevõte. Kui soovid seista Eesti ettevõtjate huvide eest ja oma ettevõtet arendada, liitu Sinagi! Põhjuseid, miks liituda, on veelgi!

Uudised

13.05.2021 Meie uudised
13.05.2021 Meie uudised
13.05.2021 Meie uudised

Teenused

Lisaks aktiivsele kaasarääkimisele ettevõtlust puudutava seadusandluse kujundamisel pakub Kaubanduskoda praktilisi teenuseid Sinu ettevõtte arenguks.

Arendame eksporti

Eksporditeenustest saab abi nii alles alustav kui ka juba välisturgudel tegutsev ettevõtja. Abistame esimeste sammude tegemisel, partnerite leidmisel, viime uutele turgudele kohapeale, korraldame kontaktkohtumisi ning aitame arendada ekspordivõimekust.

Anname nõu

Meie suurte kogemustega töötajad annavad nõu erinevatest ettevõtlusvaldkondadest. Väga hinnatud on juriidiline, ekspordialane, väliskaubandus- ning tollialane ja EL-alane konsultatsioon. Liikmele on 4 tundi erinevaid konsultatsioone tasuta!

Aitame leida partnereid

Meil on väga erinevaid võimalusi, kuidas aidata Sinu ettevõttel kliente ja partnereid leida. Abistame kontaktide otsinguga Eesti siseselt ja rahvusvaheliselt. Pakume mitmeid partnerotsinguteenuseid Enterprise Europe Network võrgustiku kaudu.

Monitoorime hankeid

Hangete monitooring pakub mugavat ja praktilist infoteenust, kui soovite laiendada oma ettevõtte tegevushaaret ning leida uusi turge oma toodetele ja teenustele Eestis või teistes Euroopa riikides. Lisaks informatsioon NATO hangete ja erinevate rahvusvaheliste riigihangete kohta.

Lahendame vaidlusi

Kaubanduskoja arbitraažikohtus kui alaliselt tegutsevas vahekohtus lahendatakse eraõigussuhetest, sealhulgas ka väliskaubandus- ja muudest rahvusvahelistest majandussuhetest tulenevaid vaidlusi. Otsused jõustuvad tegemise hetkest.

LANDEKSPRESS OÜ
EESTI HOTELLIDE JA RESTORANIDE LIIT MTÜ
PDAT ESTONIA OÜ
TREVOSEN OÜ
TOMOMI OÜ
BOSTON PROJECT OÜ
HANDIES SOLUTIONS OÜ
NOVANIR OÜ
FORKLIFT OÜ
NAKED-ISLAND OÜ
SUME GREEN OÜ
PA KAUBANDUS OÜ
RANGI MAJA OÜ
RIS EHITUS AS
EVIKON MCI OÜ
Eesti Kaubandus-Tööstuskoja arbitraazhikohus   Europe Direct Network   Ata carnet Eesti    Enterprise Europe NetworkOSH
0