HEAD KLIENDID!

Seoses koroonaviiruse laialdase levikuga Harjumaal, oleme sunnitud muutma väliskaubandusdokumentide vormistamiseks klienditeeninduse aegu, et kaitsta nii klientide kui Kaubanduskoja töötajate tervist ja tagada teenuse jätkuvus.

Alates 01.12.2020 toimub väliskaubandusdokumentide sh päritolusertifikaatide vormistamine: E,K,R kell 12.00-16.00 ja T,N kell 09.00 -14.00. Väliskaubandusalane info: tel. 6040077

Uudised

26.11.2020 Meie uudised
25.11.2020 Meie uudised
25.11.2020 Meie uudised

Teenused

Lisaks aktiivsele kaasarääkimisele ettevõtlust puudutava seadusandluse kujundamisel pakub Kaubanduskoda praktilisi teenuseid Sinu ettevõtte arenguks.

Arendame eksporti

Eksporditeenustest saab abi nii alles alustav kui ka juba välisturgudel tegutsev ettevõtja. Abistame esimeste sammude tegemisel, partnerite leidmisel, viime uutele turgudele kohapeale, korraldame kontaktkohtumisi ning aitame arendada ekspordivõimekust.

Anname nõu

Meie suurte kogemustega töötajad annavad nõu erinevatest ettevõtlusvaldkondadest. Väga hinnatud on juriidiline, ekspordialane, väliskaubandus- ning tollialane ja EL-alane konsultatsioon. Liikmele on 4 tundi erinevaid konsultatsioone tasuta!

Aitame leida partnereid

Meil on väga erinevaid võimalusi, kuidas aidata Sinu ettevõttel kliente ja partnereid leida. Abistame kontaktide otsinguga Eesti siseselt ja rahvusvaheliselt. Pakume mitmeid partnerotsinguteenuseid Enterprise Europe Network võrgustiku kaudu.

Monitoorime hankeid

Hangete monitooring pakub mugavat ja praktilist infoteenust, kui soovite laiendada oma ettevõtte tegevushaaret ning leida uusi turge oma toodetele ja teenustele Eestis või teistes Euroopa riikides. Lisaks informatsioon NATO hangete ja erinevate rahvusvaheliste riigihangete kohta.

Lahendame vaidlusi

Kaubanduskoja arbitraažikohtus kui alaliselt tegutsevas vahekohtus lahendatakse eraõigussuhetest, sealhulgas ka väliskaubandus- ja muudest rahvusvahelistest majandussuhetest tulenevaid vaidlusi. Otsused jõustuvad tegemise hetkest.

FINESALE OÜ
COMPOSITE EESTI OÜ
WEST TREE OÜ
NORDIC VITAMINS OÜ
AUDIT ADVISORY OÜ
CVAGENT OÜ
CLTHOUSE OÜ
SLD CONSULT OÜ
ZAPROO OÜ
BALTSTAR GRUPP OÜ
NANOPIND OÜ
AMPHORA INFOHALDUS OÜ
DIGITURUNDUS OÜ
KRUUSTAR OÜ
BALTIC AFTERMARKET OÜ
Eesti Kaubandus-Tööstuskoja arbitraazhikohus   Europe Direct Network   Ata carnet Eesti    Enterprise Europe NetworkOSH
0