Noore ettevõtja preemia

Mis on noore ettevõtja preemia?
Tegu on konkursiga, millega otsitakse noort ja tegusat firma omanikku või juhti, kelle tegevus on olnud silmapaistev ja innovaatiline. Aasta nooreks ettevõtjaks valitu saab kuhjaga au ja kuulsust ning kõige tipuks Swedbankilt 5000 eurot preemiat. Konkurssi toetab president Kersti Kaljulaid.

Kes saavad preemiale kandideerida?
Kandideerida saavad kõik kuni 35-aastased (kaasa arvatud) Eestis registreeritud ettevõtte omanikud ja/või juhid, kelle tegevus on olnud silmapaistev, kes kasutanud oma ettevõtluses innovaatilisi lahendusi ja juba ekspordib või plaanib seda tegema hakata.
Lisaks saavad kandidaadi esitada kõik (kolleeg, erialaorganisatsioon, koostööpartner, klient jne), kes teavad mõnda eelnimetatud kriteeriumitele vastavat inimest.

Miks kandideerida?
Noore ettevõtja tiitel toob endaga kaasa hulgaliselt meediakajastusi, märkamist ja tuntust avalikkuses ning ettevõtlusringkondades. Lisaks loob see paremad võimalused oma äri veelgi edendada.

Millal konkurss toimub?
Konkursile saab kandideerida vahemikus 3. august kuni 4. september. Tiitel ja preemia antakse võitjale üle Eesti ettevõtlusauhindade tunnustamisüritusel 8. oktoobril.

Kuidas kandideerida?
Kandideerimiseks tuleb täita ankeet ning laadida üles digitaalselt allkirjastatuna motivatsioonikiri ning vähemalt üks soovituskiri SIIN.  Ankeet ja konkursi statuut on leitavad ka siinsamal lehel.

Kes valivad võitja?
Võitja valib välja viieliikmeline komisjon, mis koosneb kaubandus-tööstuskoja, Swedbanki ja presidendi kantselei esindajatest ning ettevõtjatest.

Kandideeri siin!

Varasemate aastate konkursside laureaadid

  • 2019 - Ardo Kaurit, Ampler Bikes OÜ
  • 2018 – Robin Saluoks, OÜ E-Agronom
  • 2017 – Kristel Kruustük, Testlio OÜ
  • 2016 – Markus Villig, Taxify OÜ
  • 2015 – Indrek Ulst, Mooncascade OÜ

 

Tutvu noore ettevõtja preemia statuudiga: