Below you will find a selection of cooperation proposal notices published by the Enterprise Europe Network. The cooperation proposals can be sorted by country, code and area of activity. To read more on the cooperation proposal that interests you, please click on the link after the cooperation proposal notice. Only the countries for which there is at least one active cooperation proposal are displayed under countries. You can read all cooperation proposals at once if you click Search without doing additional selections.

If you wish to read the cooperation proposals published from all countries you can do it via www.enterprise-europe.ee. To request contacts, please present the code of the cooperation proposal and the contact data of the requesting company.

Code Country Area of activity Description Additional information
BRFI20220308033 FINLAND Plast Soome ettevõte, kes pakub pakendamisteenust otsib polüpropüleenist (PP) ja polüetüleentereftalaadist (PET) postitamise pakkekottide tootjat.
BRRO20220316047 ROMANIA Paber & pakend Rumeenia lavendlikosmeetikatootja otsib klaasist ja plastikust erinevate konteinerite ja mahutite tootjaid nt. purgid, pumppudelid, klaaspudelid, koos tarvikutega ehk pudelikorkidega, pumba- ja tilgutikorkidega, vedelseebi dosaatoreid jm.
BRDK20220222017 DENMARK Tekstiilitööstus Taani naisterõivaste, -jalatsite ning- aksessuaaride müügiga tegelev ettevõte, soovib laiendada oma tooteportfelli pakkudes koostööd turustamislepingu alusel naisterõivaste tootjatele/tarnijale. Ettevõte klientide sihtgrupp on mis on suunatud naistele vanuses 15-30 aastased naised.
BRFI20220218008 FINLAND Mööbel Soome köögimööbli hulgimüüja otsib mööblifurnituuri tootjat või hulgimüüjat (nt hinged, raamid, liitmikud, kapimehhanismid, restid, kronsteinid, hoidikud, konksud jm).
BRFI20220301010 FINLAND Puit Soome ettevõte otsib puidust/vineerist triikimislaudade ja riidestange tootjat.
BRDK20220322027 DENMARK Tekstiilitööstus Taani ettevõte otsib koertele ja nende omanikele mõeldud tekstiili-/rõivatoodete tootjat. Tulevane koostööpartner peab olema võimeline hankima vajaliku materjali (kanga, nööbid, niidid, tõmblukud jm) ning pakkuma abi disainlahendustes.
BRFI20220218013 FINLAND Tekstiilitööstus Soome 40+ naistele mõeldud moodsate naturaalsetest kangastest tänapäevaste rõivaste ja aksessuaaride jaemüügiga tegelev iduettevõte pakub turustamise teenuseid naisterõivatootjatele (lina, siid, viskoos, puuvill, mohäär, alpaka)
BRDK20220317026 DENMARK Tekstiilitööstus Taani naistemoe kaubamärkide tootja ja allhanketeenuse pakkuja soovib suurendada oma toomisvõimsust ja otsib rõivatehaseid, kes oleks piisavalt paindlikud ning suudaks toime tulla kiiresti nii suuremahuliste kui ka erineva disainiga väikemate tellimuste ja tootenäidistega.
BRES20220323016 SPAIN Tekstiilitööstus Hispaania rõivatootja otsib looduslike ning vintage’i kangaste ja tekstiili tarvikute tarnijaid (lina, puuvill, vill; paelad, lukud, etiketid jms).
BRDK20220316004 DENMARK Mööbel Taani ettevõte, kes projekteerib ja arendab erikujulist disainmööblit otsib mööblitootjaid lamamistoolide, söögitoolide ja diivanite tootmiseks.
0