Müügileping lühike

TELLI LEPING

Müügilepinguga kohustub müüja andma ostjale üle asja ning tegema võimalikuks omandi ülemineku ostjale, ostja aga kohustub müüjale tasuma asja ostuhinna rahas ja võtma asja vastu.

Mida tuleb müügilepingus kindlasti kokku leppida?
Müügilepingus tuleb kindlasti välja tuua lepingu objekt ehk mida müüakse, kauba hind, kuidas toimub kauba üle andmine, vastutus lepingu rikkumise korral ja kuidas toimub vaidluste lahendamine.

Mis puhul saab seda lepingupõhja kasutada?
See on mõeldud juhuks, kui toimub ühekordne ost-müük, ostuhind tasutakse ühekordse maksena, ei küsita ettemaksu ega ole erinõudmisi kvaliteedi osas. Kui on vaja täiendavaid tingimusi lisada, kasutage kas meie tasulist põhja või pöörduge meie juristide poole.

Lepingu näidis on koostatud kasutamiseks lihtsamate tehingute puhul, mis ei vaja põhjalikumat analüüsi või tehingu iseärasustega arvestamist.  Juhul kui kavandatav tehing on aga komplitseeritum, tasuks enne näidise lõplikku kasutamist kindlasti konsulteerida juristiga, et saavutada just Teile sobiv ja tehingu iseärasusi arvestav lahendus.

Hinnakiri Liikmele Mitteliikmele
Müügileping (lühike) Tasuta 30 € + km
Müügileping vene keeles 50 € + km 100 €  + km

TELLI LEPING

  • Kui soovid teha lepingus muudatusi, siis võta ühendust meie juristiga e-posti aadressil juristid@koda.ee.
  • Kaubanduskoja liikmetele on aastas 1 tund juriidilist konsultatsiooni tasuta, lisaks muid olulisi eeliseid.
  • Tellitud lepingute ning selles sisalduva teabe reprodutseerimine, levitamine ja mis tahes muul viisil kolmandatele isikutele üle andmine ilma Eesti Kaubandus-Tööstuskoja eelneva kirjaliku loata on keelatud. Lepingu tellijal on lubatud lepingu sisu avaldada üksnes isikutele, kellega lepingu tellija käesolevat lepingupõhja aluseks võttes soovib lepingut sõlmida.


Liitu meiega

0