Aitame messidele

Hiina, Lähis-Ida ja Kagu-Aasia riigid on maailmas ühed kõige kiirema majanduskasvuga piirkonnad. Ka paljud Eesti ettevõtted on pööranud oma pilgud Shanghai, Dubai või Singapuri poole ning otsivad seal uusi turge.

Parimaks võimaluseks näha, mis maailmas toimub on tutvustada oma tooteid ja leida koostööpartnereid rahvusvahelistel messidel. Kaubanduskoda pakub alates sellest aastast ettevõtetele abi osalemiseks eksponendina oma stendiga kaugemates maades toimuvatel messidel. Meie teenuse hulka kuuluvad nõustamine ja sobiva messi valik, messistendi disain ja selle püstitamine messi toimumiskohas koostöös kohapealse ehitajaga ning tootenäidiste ja reklaammaterjalide transport messile ja tagasi.

Kaubanduskoda on seni olnud messide korraldamisel koostööpartneriks EASile riiklike stendide korraldamisel Hiinas ja Araabia Ühendemiraatides, mistõttu omame kogemust ja koostööpartnereid, kes katavad kogu Lähis-Ida ja Kagu-Aasia piirkonna.

Nii on Araabia Ühendemiraadid oma asukoha tõttu kohtumispaigaks Ida ja Lääne vahel, mistõttu on seal toimuvad messid heaks võimaluseks uute turgude avastamiseks üle maailma. Dubai World Trade Centre messikeskuses toimub 2019. aastal 102 erineva valdkonna messi ja näitust, millest enamus omavad globaalset haaret.

Dubaile lisab atraktiivsust seegi, et 2020.a toimub seal EXPO maailmanäitus, mille tarvis ehitatakse 6 miljardit dollarit maksev uus näitusekeskus koos infrastruktuuriga. Ka Eesti osaleb Dubai maailmanäitusel oma väljapanekuga. Majandussidemete tihenemisest annab märku majandusminister Rene Tammisti väljaöeldud eesmärk avada maailmanäituse toimumise ajaks Tallinn ja Dubai vaheline lennuliin.