PANE TÄHELE!

Et piirata kontaktide arvu on väliskaubandusdokumentide väljastamine füüsiliselt avatud mai lõpuni  Tallinnas vahemikus 13.00-16.00. Kõik koja teenused on jätkuvalt kättesaadavad elektroonilistes kanalites ning koda töötab tööpäevadel 8.30-17.00.

Uudised

21.05.2020 Meie uudised
21.05.2020 Meie uudised
21.05.2020 Meie uudised

Teenused

Lisaks aktiivsele kaasarääkimisele ettevõtlust puudutava seadusandluse kujundamisel pakub Kaubanduskoda praktilisi teenuseid Sinu ettevõtte arenguks.

Arendame eksporti

Eksporditeenustest saab abi nii alles alustav kui ka juba välisturgudel tegutsev ettevõtja. Abistame esimeste sammude tegemisel, partnerite leidmisel, viime uutele turgudele kohapeale, korraldame kontaktkohtumisi ning aitame arendada ekspordivõimekust.

Anname nõu

Meie suurte kogemustega töötajad annavad nõu erinevatest ettevõtlusvaldkondadest. Väga hinnatud on juriidiline, ekspordialane, väliskaubandus- ning tollialane ja EL-alane konsultatsioon. Liikmele on 4 tundi erinevaid konsultatsioone tasuta!

Aitame leida partnereid

Meil on väga erinevaid võimalusi, kuidas aidata Sinu ettevõttel kliente ja partnereid leida. Abistame kontaktide otsinguga Eesti siseselt ja rahvusvaheliselt. Pakume mitmeid partnerotsinguteenuseid Enterprise Europe Network võrgustiku kaudu.

Monitoorime hankeid

Hangete monitooring pakub mugavat ja praktilist infoteenust, kui soovite laiendada oma ettevõtte tegevushaaret ning leida uusi turge oma toodetele ja teenustele Eestis või teistes Euroopa riikides. Lisaks informatsioon NATO hangete ja erinevate rahvusvaheliste riigihangete kohta.

Lahendame vaidlusi

Kaubanduskoja arbitraažikohtus kui alaliselt tegutsevas vahekohtus lahendatakse eraõigussuhetest, sealhulgas ka väliskaubandus- ja muudest rahvusvahelistest majandussuhetest tulenevaid vaidlusi. Otsused jõustuvad tegemise hetkest.

PRO MARKETER OÜ
KARU TRADE OÜ
LEHTER OÜ
VERVO EESTI OÜ
TÄISKASVANUTE KOOLITUSKESKUS OÜ
SPRING GROUP OÜ
TRINIDAD WISEMAN OÜ
NORDWISE BIOTECH OÜ
EESTI METSNIK OÜ
MEAT AGRO OÜ
CRAYON LATVIA SIA
TEHNIK24 OÜ
BENEDIXUS OÜ
DEVTAILOR OÜ
CLEAN SUCCESS OÜ
Eesti Kaubandus-Tööstuskoja arbitraazhikohus   Europe Direct Network   Ata carnet Eesti    Enterprise Europe NetworkOSH