Pakkumised liikmelt liikmele

Praktiline seminar: e-RESIDENTSUS - Missioon ja riskijuhtimine

Aeg: 4. aprillil 2017 kell 09.00-16.45
Koht: Park Inn by Radisson Meriton Spa & Conference Hotel, Peterson I-III Lisainfo veebis: www.e-residentsus.ee

Seminaril esinevad rohkem kui 20 valdkondlikku eksperti ning visionäri/kõneisikut era- ja avalikust sektorist. Käsitleme e-residentsuse kui riikliku start-up´i potentsiaali täna ja homme. Anname tehtule nii avaliku kui erasektori poolse objektiivse hinnangu. Analüüsime nii strateegilisi, tsiviil- ja kriminaalmenetluse ning kohtu- ja täitemenetluse, RTRTS ja RSS regulatsioonide ja hoolsusmeetmetega ning maksuõigusega seotud riske.

Pakume välja ja leiame koos edasiminekuks konstruktiivseid lahendusi. Vaatame üle eelmisel e-residentsus 2016 seminaril kaardistatud riskid, hindame realiseerunud ja seirame uusi võimalikke karisid. Arutleme laiapõhjaliselt kehtivaid seadusi ja regulatsiooni. Teeme ettepanekuid ja otsime uusi mõistlikke, toimivaid lahendusi. Arutleme, kas e-res. poolsed teenused ja tooted on piisavalt atraktiivsed ettevõtjatele ning investoritele.

Seminari maksumus on KOJA liikmetele kuni 24. märstini 199 eurot, lisandub käibemaks. Hinnas sisalduvad kohvipausid ja rikkalik buffet-lõuna. Registreerimine: www.e-residentsus.ee


Pakkumise aegumise kuupäev: 03.04.2017


Ettevõtte nimi: Finesto OÜ
Ettevõtte tegevusala: Koolitused
Koduleht: www.finesto.ee
E-post: info at finesto dot ee
Telefon: +372 517 3623