Pakkumised liikmelt liikmele

Reisibüroo Karol on Eesti juhtiv messireiside korraldaja juba üle 20 aasta!

Ärikliendid hindavad kõige rohkem meie reisikonsultantide professionaalsust, sest just see aitab neil äri- ja messireiside korraldamisel säästa oma aega ja raha. Meie reisikonsultandid on pikaajalise kogemusega, tunnevad oma messilinnasid ja pakuvad äriklientidele alati parimaid reisivõimalusi parima hinnaga. Tulles meie ärikliendiks, saad võimaluse kasutada personaalse reisikonsultandi teenuseid ning lisaks pakume liikmetele hinnaalandust -2% reisipaketi pealt. Soodustuse saamiseks tuleb tellimisel teavitada meie reisikonsultanti, et olete Eesti Kaubandus-Tööstuskoja liige.

Reisibüroo Karol kliendid saavad tellida kõiki ärireisideks vajalikke reisiteenuseid ühest kohast: lennupileteid, hotellimajutust, viisateenust, laeva-, bussi- ja rongipileteid, transfeere, messipileteid, kindlustust, autorenti jpm.

Reisibüroo Karol ärikliendilepingu sõlmimine on juriidilistele isikutele tasuta, ent kutsume küsima pakkumist ka ilma kohe siduva lepinguta. Helista +372 614 3085 või kirjuta info@karol.ee

www.karol.ee


Pakkumise aegumise kuupäev: 02.06.2017


Ettevõtte nimi: Karol AS
Ettevõtte tegevusala: Turism
Koduleht: www.karol.ee
E-post: info at karol dot ee
Telefon: 614 3085