Pakkumised liikmelt liikmele

Koostöösoov - Disain- ja kinkepakendid

Austatud ettevõtja, ettevõtte esindaja, organisatsiooni juht!  Otsime kliente, koostööpartnereid, edasimüüjaid.

Teie poole pöördub ettevõte Lehmani OÜ Masing’s Accessories kaubamärgiga. Ettevõte loob ja toodab eksklusiivseid, unikaalse disainiga kangast disain- ja kinkepakendeid.

Võime öelda, et oleme ainulaadsed, kellel on pakkuda üllatavalt suur kangast disainpakendite tootevalik. See on meie spetsialiteet, meie tugevus, mis eristab meid konkurentidest ja turul pakutavatest toodetest.  

Mitme aasta jooksul oleme ettevõttena panustanud tootearendusse, tootedisaini, jätkusuutliku ettevõtte ja kaubamärgi ülesehitamisse, mis suurendaks, avardaks ja mitmekesistaks tarbijate valikuvõimalusi.

Meie soov on pakkuda eristumist, uusi ja nägusaid kvaliteetseid tooteid, omapärast haaravat disaini, rohkem valikuvõimalusi ja vabadust kõigile. Meie tootevalikus on tooteid väga erinevale sihtrühmale, nii lastele, turistile, veinisõbrale kui äriinimesele.

Omades, kandes, ostes, müües või kinkides “Masing’s Accessories” pakenditooteid, võib igaüks tunda uhkust, austust, võita tähelepanu, jagada oma edu, rõõmu ja armastust.

 Tahame TEIE jaoks olla väärtuslik, kasulik, usaldusväärne ja oodatud PARTNER, et aidata seeläbi Teie äril või organisatsioonil:

 • muutuda paremaks ja olla edukam,
 • eristuda ja olla omanäoline,
 • suurendada kaubavalikut ja müügipotentsiaali,
 • tekitada positiivseid tundeid ja uudishimu,
 • võita suuremat tähelepanu ja tunnustust,
 • kasvatada klientide rahulolu,
 • eristuda konkurentidest,
 • luua imidžit ja usaldust,
 • väärtustada häid töötajaid,  koostööpartnereid ja kliente,
 • hinnata kellegi tehtud tööd ja panust,
 • väljendada tänu ja austust.

www.masings.com veebilehel saab lähemalt tutvuda tehtud töö ja loominguga või kontakteeruda meiega.

MIKS? Miks me seda teeme?

 Läbi oskusliku käsitöö, loovuse, materjalivaliku ja disaini tahame pakkuda senisest teistsuguseid ja oluliselt suuremaid valikuvõimalusi, alternatiivseid pakendilahendusi paber-, kartong- ja kilekottidele ning väärtuspõhiseid lisandväärtusi. Anda tarbijale ja pakendile kaasa kandev, sügavam mõte, idee ja teostus - et pakendilahendus oleks omanäoline, huvitav, tähelepanu äratav. Oleks samas praktiline, kauakestev, kvaliteetne, funktsionaalne, multifunktsionaalne, keskkonnasõbralik ning kannaks endaga kaasas heategevuslikku mõju.

Püüame olla uuenduslikud ning pakkuda midagi täiesti kordumatut ja huvitavat ning olla teerajaja kangast pakendite tootedisaini valdkonnas. Seega on kangast pakendite sortiment on väga laia ulatusega, erineva kuju ja suurusega, pakkudes huvi erinevaks otstarbeks, erinevale sihtrühmale ja tarbijaskonnale.

Soovime pakkuda pakendeid müümiseks, meeneks, kinkimiseks, tähtpäevadeks, eriliste sündmuste ja kohtumiste jaoks, tervituseks, meelespidamiseks, tänutäheks.

KELLELE? Kellele me loome ja toodame?

Neile, kes...:

 • armastavad edu, luksust ja ilu, pilkupüüdvat välimust, eristumist, soliidsust ja elegantsi;
 • hindavad kõrgelt kvaliteetset tootedisaini, innovaatilisust, funktsionaalsust, keskkonna- ja kasutajasõbralikkust;
 • väärtustavad säästlikku tarbimist, materjalikasutust ja mõtteviisi;
 • hoolivad väärt inimestest ja ühiskonna paremast tulevikust, arengust ja kasvust, heaolust ja küllusest.

Meie armastuse, inspiratsiooni ja hingega tehtud ettevõtte tunnuslause on Tõeliselt eriline – nagu Sina!”

See tunnuslause ütleb, et nii nagu meie, on ka meie kliendid niivõrd erilised. Ja me arvestame sellega, et kõigil meil on oma hing, mõtted, emotsioonid, soovid, eripärad, kiiksud, aga ka erinevad võimalused ja vajadused.

Meie looming areneb ja täieneb järjepidevalt edasi. Tahame Teie abiga ka ettevõttena edasi kasvada, investeerida teadmistesse, inimestesse, materjalidesse, disaini ja tehnoloogiasse, et pakkuda veelgi suurepärasemaid ja personaalsemaid valikuid ning erilahendusi tulevikus. 

     Kasutage seda võimalust ja võtke meiega ühendust!


Pakkumise aegumise kuupäev: 07.04.2017


Ettevõtte nimi: LEHMANI OÜ
Ettevõtte tegevusala: Paber ja pakend
Koduleht: www.masings.com
E-post: info at masings dot com
Telefon: 527 4644