Miks olla Kaubanduskoja liige?

Kuuludes Kaubanduskotta olete osa mõjusaimast ettevõtjate võrgustikust. Meie missiooniks on kujundada Eestis sõbralik ja tugev ettevõtluskeskkond. Täna kuulub meie sekka ligi 3200 tublit Eesti ettevõtet.

Koda on hinnatud partner, sest meie seisukohad on argumenteeritud, kuid tihti ka kardetud, kuna oleme oma seisukohtades alati põhimõttekindlad ning ütleme julgelt välja, kui mõni algatus ettevõtjatele negatiivselt mõjub. Oleme tänaseks loonud süsteemi, mis hoiab silma peal kogu Eesti ettevõtluskeskkonda puudutaval õigusloomel, vahendades sellest infot oma liikmetele ning vajadusel sekkudes ja kaitstes ettevõtjate arvamust.

Oleme uhked oma saavutuste üle − eelmisel aastal esitasime erinevate ettevõtluskeskkonda puudutavate teemade kohta üle 140 arvamuse. Selline võimekus on igas riigis äärmiselt oluline ning selle tagamiseks on parim viis just tugeva ettevõtjate esindusorganisatsiooni olemasolu, mille tegevusse panustavad suur hulk ettevõtteid ning mis on oma tegevuses sõltumatu riigi toetustest.

Tutvuge meie suuremate töövõitudega »


10 põhjust, miks olla Kaubanduskoja liige

Koos riigiga oleme loonud toimiva kutsete süsteemi, mida täna veab sihtasutus Kutsekoda. Samuti oleme koos riigi ja teiste partneritega loonud toimuva standardite süsteemi, mida täna veab meie osalusel Standardikeskus.

Peame oluliseks eraõigusliku majandusanalüüsi keskuse olemasolu riigis, mistõttu oleme Eesti Konjunktuuriinstituudi 100% omanikud. Aitame kaasa ettevõtliku hoiaku kujunemisele noorte seas. Kaubanduskoja juures tegutseb Ettevõtlusõppe Mõttekoda ning ettevõtete koostöövõrgustik „Unistused ellu!“.

Kaubanduskotta on teretulnud kõik ettevõtjad, kellele läheb korda soodsa majanduskeskkonna säilitamine ja oma äri edendamine.


Vaata, milline oleks Teie ettevõtte liikmemaks »


Lisainfo:
Marju Raavel
Kliendisuhete spetsialist
Tel: 604 0089
E-post:
marju dot raavel at koda dot ee