President Toomas Hendrik Ilvese visiit Norra, 02.-03.09.2014

Loen Norra visiidi igati kordaläinuks. Sai vajalikke kontakte ja hea ülevaate, kuidas toimetada edasi e-hangete osas. See, et visiit lühemaks jäi, ei mõjutanud minul kuidagi seda tulemust, millega olin arvestanud.
Ruth Oltjer, Chemi-Pharm AS


Tänan väga hea korralduse eest, mis vaatamata vääramatutele jõudude esinemisele oli ladus ja täitis reisi eesmärki. Ka kontaktid ja kohtumised olid kasulikud ning reisile mineku eesmärgid (kohtumised uute võimalike klientidega ja ka Eesti ettevõtjatega) said kenasti täidetud.
Alo Tamm, OÜ Harmet


Suured tänud ladusa korralduse eest! Mulle korraldus igati meeldis. Lootsin saada rohkelt Norra kontakte. Aga teistpidi sain mõned ootamatud kohtumised ning samuti hulgaliselt suhelda Eesti delegatsiooni liikmetega, mis kahtlemata oli väärtuslik. Nii et läks pisut teistmoodi, aga ikkagi igati kasulikult. Visiidi tempo ja ajakava (kaks kiiret päeva) sobis mulle väga hästi.
Eero Tohver, Uptime OÜ


Aitäh hea korralduse ja kogu visiidi eest. Mina ja mu partnerid ning kõik need, kellega mul õnnestus rääkida, jäid tulemustega väga rahule. Olen osalenud mitmel visiidil, see oli üks parimaid. Ehk aitas kaasa ärevam aeg, aga arvan et oleme ka põlvpükstest välja kasvanud. Meid võetakse tõsiselt. Nii et edu meile! Veelkord aitäh!
Jüri Rass, EA Reng AS


Tänan väga asjaliku korralduse eest.
Sven Mats, Matek AS


Tänan teid kõiki Nordic Houses OÜ ja Eesti Puitmajaliit MTÜ nimel suurepäraselt korraldatud riigivisiidi ja selle raames toimunud äriseminari eest! Green Building ümarlaud ,,Building From Wood'' õnnestus ja täitis asjaosaliste hinnangul igati oma eesmärki.
Argo Saul, Nordic Houses OÜ


Veelkord suured tänud huvitava, sisuka ja kasuliku reisi eest. Ka meie arhitektuuribürood jäid väga rahule.
Raul Järg, Arhitektuurikeskus


Oli rõõm teiega riigivisiidi osas Norras koos töötada. Saan eestlasena öelda, et tegite norrakatega suhtlemisel suurepärast tööd - nad rääkisid teist ja Eestist väga hästi ning sai lahedasti uusi asju ja ideid käima.
Tiina Link, Innovation Norway


Sooviksin omalt poolt tänada meeldiva visiidi ning ladusa korralduse eest!
Eero Nõgene, Tomra Baltic OÜ


 

Seminar Tartus „Kuidas ennetada töötasu ja varalise vastutuse vaidlusi?“ 7.05.14

Kaubanduskoja koolitused Tartus on alati nii sisuliselt kui ka vormilt kõigiti kvaliteetsed.
Siiri Toomiste, SA Tartu Ülikooli Kliinikum

Välisminister Urmas Paeti visiit Indiasse ja Sri Lankale 11.-15.02.2013

Thank you very much for all your support and hospitality. It was really very pleasure trip.
Shamil Valitov, Skivers Hides AS tegevdirektor


Oli väga asjalik, samas ka tore ja meeldiv reis ja reisiseltskond, meie maja poolt tahaks tänada Kaubandus- Tööstuskoda omapoolse korralduse eest. Tore, kui saime ühiste jõupingutustega olla Eesti ärile uute võimaluste loomisel toeks.
Väino Reinart, Eesti välisministeeriumi välismajanduspoliitika ja arengukoostööküsimuste asekantsler


Tänud hästi organiseeritud visiidi eest. Kõik sujus väga hästi, oli tihe programm, suur huvi sealsete ettevõtjate poolt.
Janek Ojamäe, AS EVR CARGO äriüksuse juht


Tänud professionaalse reisi korraldamise eest.
Kalle Laanet, riigikogu liige

Peaminister Andrus Ansipi Soome visiit 19.-20.11.2012

Korraldajatelt supersooritus! Kõik laabus lausa minutilise täpsusega ja samas oli aega rahulikumaks-sisulisemaks suhtluseks. Olin sedasorti visiidil esmakordselt ja sooritus ületas ootused (mis ei olnudki nii väikesed).
Tõnis Tamme, Tamme Otsmann Ruus Vabamets


Suured tänud ka minu poolt, oli tõesti väga positiivne ja meeldiv seltskond.
Atso Matsalu, Puukeskus AS


Klastri nimel tänan meeldiva koostöö eest Eesti-Soome foorumi raames. Väga huvitav ja asjalik üritus oli.
Illimar Paul, Eesti Logistikaklaster


Tänan meeldiva seltskonna ja sisuka programmi eest. Loodan kõigiga kohtuda veel järgmistel produktiivsetel visiitidel.
Harri Rästas, CF&S Estonia AS


Tänan toreda ja sisuka visiidi eest. Päris kindlasti oli see reis üks meeldejäävamaid tänu heale seltskonnale ning asjalikule programmile. Loodan kõiki näha ka järgmistel kohtumistel.
Aare Tark, Tark, Grunte, Sutkiene


Tänan asjaomaseid asutusi võimaluse eest osaleda Eesti-Soome Foorumi ja äridelegatsiooni visiidi planeerimisel ning korraldamisel. Sooviksin esile tõsta Liis Lehesalu Eesti Kaubandus-Tööstuskojast, kellele langes äridelegatsiooni visiidi korralduse ja Soome Kaubanduskojaga foorumi koordineerimise põhivastutus.
Valdar Liive, EAS Helsingi esindus
 

Seminar: Tööõigus 2012 praktikas

Oli suur rõõm, et tõeliselt praktiline seminar. Koolitusel ei tahagi, et seadust ette loetakse, vaid just näidete toomine ja võimalike probleemide arutamine oli hea

Liina Põldme
EL Konsult OÜ

Ärivisiit Valgevenesse 5.-8. detsember 2011.a

„Äri edenemiseks peavad edu faktorid kokku langema – ehk siis: õigel ajal õiges kohas!“
„2006. aastal alustasime koostööd Valgevenes ettevõttega Beltsvetmet. Töö läks võrdlemisi hästi ja vaatamata teatud iseärasustele selles riigis olevate ettevõtetega äritsemisel (ettemaksud kaupade eest, väiksem lubatud veoste tonnaaž jne.) suutsime paar aastat nendega kenasti asja ajada. Siis tulid suuremad muudatused ja äriskeemid muutusid – sisseoste sai teha vaid börsi kaudu ja see omakorda tõi kaasa bürokraatia ja kulude suurenemise, mistõttu koostöö vaibus. Tänaseks on toonased uudsed ärimudelid oma „lastehaigused“ ära põdenud, uued tegevusrutiinid paigas. Seega tekkis mõte vanad suhted üles soojendada. Kui Kaubanduskoda saatis info planeeritava Valgevene ärivisiidi kohta, polnud enam pikka aega otsustamiseks vaja. Detsembris see visiit toimuski ning tulemuseks sai ka leping, mille alusel on kavas peagi koostööd taaskäivitada.
Kuid see pole veel kõik! Tahan väga tänada EKTK- poolset projektijuhti Kristyt, kes selle visiidi väga asjalikult ette valmistas ja Kaubanduskoja partnerit Valgevenes, tänu kellele toimusid mitmed huvitavad külastused ja kohtumised. Ja lisaks sellele tahan ära märkida, et tutvumine reisiseltskonnaga oli minu jaoks eriti huvitav lisaväärtus sellelt reisilt! Usun, et nendel tutvustel on omaette väärtus nii isiklikult, kui ka äris, kus võib välja kasvada huvitavaid koostööideid.“
AS Ecometal on Sillamäel asuv vanade pliiakude ümbertöötlemistehas, kus jäätmed muudetakse üle maailma turustatavateks väärtuslikeks tooraineteks (rafineeritud plii, plastik, Na sulfaat).

Raino Erlich
Ecometal AS ostu- ja müügijuht

Sloveenia- Eesti ärifoorum ja kontaktkohtumised Sloveenia ettevõtjatega 6. mai 2011

Let me express also by this means my sincere thanks and words of appreciation for the excellent work you and your colleagues have done with preparations and realization of the programme for the Slovenian business delegation in Estonia.

I hereby transmit not only my and my colleagues´ acknowledgment for your high professionalism but also the satisfaction of our businessmen who took part in the programme.

We hope to continue close working with you in the future and will be glad to welcome you with Estonian business delegation in Slovenia, also in the sense of continuing the cooperation which started last week.

Let me again convey all my gratitude and respect, with kind regards,

mag. Ksenija Škrilec
Minister Plenipotentiary


Seminar: Märka võimalusi Soomes, 17. märts 2011

Kindlasti tahaksin veelkord tänada väga meeldiva ja informatiivse ürituse eest.
Olgugi, et isiklikult mina ega Kinema OÜ ei ole seotud turismiga, kuid siiski sain palju vajalikku mis kindlasti aitab kaasa äritegevusele Soomes.

Kristjan Erm
Kinema OÜ


Tahtsin tänada teid väga sisuka ja asjaliku seminari eest. Meritile ja mulle andis see päris palju uusi mõtteid ja ideid, mida nüüd teostada. Kui teil on veel tulemas põnevaid üritusi, seminare, siis kindlasti andke meile teada. Samuti, kui otsite kohta, kus sarnaseid üritusi läbi viia, siis Meresuu on alati valmis teid võõrustama.

Kätlin Kuznetsova
Meresuu Spa & Hotel


Tänud toreda ürituse eest!
Kutsun Mõedakule seminarile, matkale, sauna, hostelisse. Ka suusatada saab veel!

Evi Torm


Tänud, Margus, oli väga hea seminar ja vastuvõtt Sinu poolt!

Valdar Liive

Kaubanduskoja Kevadball 25. aprill 2009

Tahtsin tänada Kaubanduskoja selle aasta kevadballi korraldajaid. Programm oli vahva ja restoran Gloria üle aastate selliseks peoks parim valik.

Merike Ivask, Ilu ja Tervis OÜ


See üritus nii koha, ülesehituse ja läbiviimise osas oli lihtsalt super. Kaunis ilm kutsus küll maale sõitma, kuid see elamus, mille saime sellest laupäevast on unustamatu !! Kõige selle kriitilise ja pideva pinge õhustikus, millega meedia meid praegu ümbritseb oli ball täis sõbralikkust, helgust, meeldivaid inimesi ja häid toite täis. Magama minnes oli mõnus, meeli ülendav tunne ihus, mida pole ammu tundnud. Suur, suur aitähh !!!

Georg Bogatkin koos abikaasa Airike Taniloo-Bogatkiniga, Kinaver OÜ

 

Seminar: Uus Töölepinguseadus 11. mai 2009

Olen Teie korraldatud koolituspäevadega alati rahul. Saab korralikud materjalid ja hea ülevaate vastama teema kohta. Soovin edu!

Tiina Kask, Pixtel Foto juhatuse liige
 

Ekspordi Akadeemia 2008/2009

Tänan Ekspordi Akadeemia, kui huvitava ning kasuliku ürituse, korraldamise ning vastava tunnistuse ja põneva raamatu eest! Suured tänud ka Juhanile ja Jakobile hea läbiviimise eest. Arvan, et see oli igati tore ja kasulik loengute sari, mis võimaldas samas väärt kontakte osavõtvate ettevõtjate vahel! Samas tänan kutsete eest Ukrainasse ning Kaukaasiasse, mis oleksid, kuivõrd need on Reaalsüsteemide ekspordiregioonid, igati huvitavad, kuid jäävad kahjuks samasse ajaperioodi Vabariigi Presidendi visiidiga Ameerika Ühendriikidesse.

Tiit Vapper, Reaalsüsteemide AS

Tahaksin väga tänada Ekspordi Akadeemia tiimi sisutiheda seminaridesarja eest. Väga loodan, et teete midagi sarnast ka tulevikus.

Tambet Türk, RPM Grupp AS

Ärivisiit Valgevenesse 3-7. november 2008

Lubage Teid tänada väga hästi organiseeritud sõidu eest. Minu jaoks see sõit oli juba teine, esimene toimus eelmise aasta septembris Kasahstani. Olen väga rahul organiseeritud sõitude tasemega, tulevaste koostööpartnerite otsinguga, külastatud riikide kultuuriga tutvumise ning vaba aja veetmise programmidega. Nende sõitude tulemuseks on nüüd minu laienenud vaatepiir, uued ja väga professionaalsed kontaktid eriliste kommertsstruktuuridega, kellega loodan edasisele koostööle. Väga tähtis ja huvitav oli uute kontaktide loomine Eesti Diplomaatilise Korpuse esindajatega Minskis samuti ka meie delegatsiooni liikmetega. Loodan ka Teie ja EkTK edaspidisele abile uute ärikontaktide loomisel uutel ja huvitavatel turgudel. Veel kord tänan, soovin Teile edu ja uute kohtumisteni. Lugupidamisega,

Aleksander Tserepkov, ESTINTOUR OÜ juhatuse esimees