Estonian Export Directory

Kasutage võimalust leida uusi turge, kontakte ja partnereid ning avaldage 2017. aasta väljaandes oma ettevõtte andmed!  Estonian Export Directory - Eestit ja Eesti ettevõtteid tutvustav praktiline trükis ja veebileht www.estonianexport.ee

“Estonian Export Directory” ajalugu ulatub aastasse 1991. Sellest praktilisest ärikataloogist on saanud Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ja kohalike import-eksportööride tähtsaim ning esinduslikem väljaanne. Tegemist on praktiline töövahendiga Eesti riigi ja Eesti ettevõtete tutvustamiseks välismaal.

EED tugevaimaks küljeks on laialdased levikanalid, milleks on suur hulk kaubanduskodasid, impordi-ekspordi agentuure, Eesti välissaatkondi ja EAS-i välisesindusi ning muid asjakohaseid organisatsioone pea 80 riigis.

Osalema on oodatud kõik Eesti ettevõtted, kes on huvitatud oma kaupade või teenuste pakkumisest ja partnerite leidmisest..

Lisaks ettevõtete kataloogile saab potentsiaalne äripartner või investor kiire ülevaate Eestist ning kasulikke fakte ja atraktiivseid vihjeid Eesti majanduse, Eestisse investeerimise ja siin ettevõtluse alustamise kohta.

Küsige infot andmete ja reklaami avaldamise kohta Kaubanduskoja koostööpartnerilt:
FCR Media AS, tel: 6300 300; info at fcrmedia dot ee


Näide ühest Export Directory kataloogist alguse saanud eduloost Seve Ehituse näol.

1995. aastal tegevust alustanud puitsõrestikmaju tootev firma Seve Ehituse AS on kümnekonna aastaga kasvanud ühe pere ettevõtmisest oluliseks puitmajade tootjaks Põhjamaade turule.
Firma ekspordidirektor ja juhatuse liige Henri Enniste räägib ajakirjas Ehitaja:
"Eksportimine tundus meile alguses liiga kallis üritus. Alguse ajend tuli kaubandus-tööstuskojast, kes tegi ettepaneku paigutada meid oma ekspordikataloogi. See sai tehtud ning esimesed tellimused tulidki kahe kõne järel Norrast ja üks Rootsist."OLE NÄHTAV JA AVALDA OMA ETTEVÕTTE ANDMED!
 

Reklaami tellimine: FCR Media AS, tel: 6300 300; info at fcrmedia dot ee

Lisainfo väljaande kohta: Moonika Kukk • Tel: 604 0088 • E-post: moonika at koda dot ee

Ärikataloogi saab tasuta tutvumiseks Kaubanduskojast!