Osaleme arvukates nõukogudes ja töörühmades



Mait Palts - peadirektor

  • Eesti Standardikeskus - Juhatuse esimees
  • Eesti Intellektuaalomandi ja Tehnoloogiasiirde Keskus - Juhatuse liige
  • Tarbijakaitseamet - Tarbijakaebuste üldkomisjoni liige
  • Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium - Halduskoormuse hindamise analüüsi juhtrühm – põhiliige
  • Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium - Majanduskeskkonna arendamise rakenduskava seirekomisjoni liige
  • Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium - Metroloogianõukogu liige
  • Rahandusministeerium - Tulumaksusoodustusega ühingute nimekirja koostamise nõuandva komisjoni liige
  • Rahandusministeerium - Rahapesu ja terrorismi rahastamise tõkestamise nõukoda
  • Siseministeerium - Eesti-Läti programmi 2014-2020 seirekomitee liige
  • Eesti Konjunktuuriinstituut - Nõukogu esimees
  • Kutsekoda SA - Nõukogu esimees
  • Kutsekoda SA - OSKA koordinatsioonikogu
  • Haridus- ja Teadusministeerium - Kutseõppekavade akrediteerimise hindamisnõukogu liige
  • Haridus- ja Teadusministeerium - Täiskasvanuhariduse nõukogu liige
  • Haridus- ja Teadusministeerium - Hariduse valdkondliku komisjoni liige
  • Haridus- ja Teadusministeerium - Ühtekuuluvuspoliitika fondide rakenduskava 2014-2020 prioriteetsete suundade 4 ja 5 majanduse valdkondliku komisjoni liige
  • Haridus- ja Teadusministeerium - Eesti kõrghariduse ja teaduse rahvusvahelistumise nõukogu liige
  • Riigikaitse Edendamise SA - Juhatuse esimees
  • Riigikantselei - Säästva Arengu Komisjoni liige
  • Vabariigi Valitsus - Kohaliku omavalitsuse reformi ettevalmistamiseks moodustatud valitsuskomisjoni liige
  • Politsei- ja Piirivalveamet - Elamislubade nõuandja komisjoni liige
  • SA Innove - Kutsevõistluste nõukoja liige
  • Keskkonnainspektsioon - Keskkonnakaitse nõukoja liige
  • Eesti Konsultantide Assotsiatsioon - Eetikakomisjoni liige
  • Euroopa Rändevõrgustik - Eesti rände- ja varjupaigaorganisatsioonide võrgustik – põhiliige
  • Justiitsministeerium - Riigikaitseõiguse revisjoni komisjoni liige
  • Eurochambers - Direktorite nõukogu liige
  • Baltic Sea Chambers of Commerce Association - Juhatuse liige
  • Euroopa Majandus- ja Sotsiaalkomitee - Asendusliige
  • Euroopa Komisjon - Kutseõppe nõuandva komitee liige (Advisory Committee on Vocational Training)

Marko Udras - Poliitikakujundamise ja õigusosakonna juhataja

  • Statistikaamet - Statistikanõukogu liige
  • Andmekaitse Inspektsioon - Andmekaitse Inspektsiooni nõukoja liige
  • Sihtasutus Eesti Akrediteerimiskeskus - Akrediteerimisnõukoja liige
  • Tarbijakaitseamet - Tarbijakaebuste üldkomisjoni liige
  • Justiitsministeerium - Riigikaitseõiguse revisjoni komisjoni asendusliige
  • Justiitsministeerium - Ühinguõiguse revisjoni komisjoni liige
  • Justiitsministeerium - Maksejõuetusõiguse revisjoni komisjoni liige
  • Kutsekoda SA - OSKA nõunike kogu liige
  • Kutsekoda SA - Äriteeninduse ja Muu Äritegevuse Kutsenõukogu liige
  • Sotsiaalministeerium - Toitumise ja liikumise rohelise raamatu töörühma liige
  • Politsei- ja Piirivalveamet - Elamislubade nõuandja komisjoni liige
  • Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium - Tööstuspoliitika töörühma liige
  • Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium - Bürokraatia vähendamise rakkerühma liige
  • Rahandusministeerium - Tulumaksusoodustusega ühingute nimekirja koostamise nõuandva komisjoni asendusliige
  • Rahandusministeerium - Rahapesu ja terrorismi rahastamise tõkestamise nõukoja asendusliige
  • Haridus- ja Teadusministeerium - Kõrgharidusseadustiku kaasajastamise juhtrühma liige

Ene Rammo - Finantsdirektor

  • Eesti Raamatupidajate Kogu - Raamatupidajate kutsekvalifikatsiooni omistamist
    korraldava kutsekomisjoni liige
  • Finantskirjaoskuse ümarlaud (Rahandusministeerium) - Eesti elanike  finantskirjaoskuse edendamise programmi elluviimise rakenduskomisjoni liige (01.07.2013-31.12.2020)
  • Eesti Maksekeskkonna Foorum (Eesti Pank, Rahandusministeerium, Eesti Pangaliit) - Ühtse euromaksete piirkonna (SEPA - Single Euro Payments Area) eesmärkide elluviimise foorumi liige
  • Euroopa Majanduspiirkonna ja Norra finantsmehhanismide juhtkomisjon - Komisjoni liige
  • Eesti Konsultantide Assotsiatsiooni - Kutsekvalifikatsiooni omistamist korraldava kutsekomisjoni
    liige
  • Justiitsministeeriumi juurde moodustatud valitsuskomisjon - Aruandluskorralduse lihtsustamiseks moodustatud valitsuskomisjoni liige
  • Justiitsministeerium - Raamatupidamiskeskkonna väljatöötamist koordineeriva juhtrühma liige (Registrite ja Infosüsteemides Keskus)
  • Rahandusministeerium - Eesti elanike finantskirjaoskuse edendamise programmi rahanduskomisjoni liige
  • Rahandusministeerium - Majandusaasta aruande taksonoomia töörühma liige
  • Rahandusministeerium - Raamatupidamise Toimkonna liige 2016–2019
  • Kutsekoda - OSKA majandusarvestuse valdkonna ekspertkogu liige

Liisi Hansen - Ettevõtlikkuse valdkonna projektijuht

  • SA Innove - Kutsehariduse maine tõstmise ekspertgrupi liige
  • Haridus- ja Teadusministeerium - Programmi „Ettevõtlikkuse ja ettevõtlusõppe süsteemne arendamine kõigil haridustasemetel“ töörühmade liige
  • Haridus- ja Teadusministeerium - Inimressursi arendamise rakenduskava seirekomisjoni liige
  • Haridus- ja Teadusministeerium - Hariduse valdkondliku komisjoni asendusliige
  • Haridus- ja Teadusministeerium - Töökohapõhise õppe arendamise töörühma liige

Marju Männik - Väliskaubanduse vanemnõunik

  • ATA Carnet Eesti - Juhataja

Toomas Kuuda - Pärnu esinduse juhataja

  • Pärnumaa Kutsehariduskeskus - Nõunike kogu esimees

Margus Ilmjärv - Jõhvi esinduse juhataja

  • Ida-Viru Ettevõtluskeskus - Nõukogu liige
  • Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus - Nõukogu liige