Kaubanduskoja partnerotsinguteenused

Kaubanduskoda pakub praktilisi info- ja partnerotsinguteenuseid rahvusvahelise koostöövõrgustiku Enteprise Europe Network (EEN) nime all.

Kus?
Kaubanduskoja pädevusala hõlmab Enterprise Europe võrgustiku ulatusala (üle 600 erinevat ettevõtluse tugiorganisatsiooni) Euroopas ning kaugemalgi. Lisaks Euroopa Liidu liikmesriikidele ning Euroopa majanduspiirkonna riikidele asuvad meie partnerid ka tänastes kandidaatriikides ja osades kolmandates riikides, mis võimaldab pakkuda Eesti ettevõtjale usaldusväärset informatsiooni nii sihtriikide kui ka potentsiaalsete partnerite kohta.

Kaugematest riikidest on Enterprise Europe Network esindatud Armeenias, Bulgaaria, Hiinas, Horvaatia, Iisraelis, Indias, Jaapanis, Lõuna-Koreas, Makedoonias, Marokos, Montenegro, Rumeenia, Tuneesias, Türgis, USAs, Mehhikos, Tšiilis, Vene Föderatsioons.

Mida?

  • Välisfirmade koostööpakkumistega tutvumine. Selekteeritud koostööpakkumistega on võimalik tutvuda Kaubanduskoja Teatajas ning kodulehel. Kui soovite tutvuda andmebaasis kõigide riikide (54 liitunud riiki) avaldatud koostööpakkumistega, palun külastage kodulehte www.enterprise-europe.ee. Avalehel leiate koostööpakkumiste otsingumootori, kus on avaldatud erinevat tüüpi pakkumised (business, technology, research-development). Kuna antud info on mõeldud sihtotstarbeliseks kasutuseks, siis palume tähele panna, et Kaubanduskoja välisriikide partneritel pole kohustust koostööpakkumise kontakte väljastada, kui meie poole pöördunud ettevõtte tegevusvaldkond pole seotud koostööpakkumise sisuga. Selgituseks, et koostööpakkumise kontaktinfot väljastavad Kaubanduskoja töötajale pakkumise avaldanud ettevõtlusorganisatsioonid, ülikoolid jt vahendavad asutused, st. andmebaasi reeglistik näeb ette, et kontaktidena ei lähe koostööpakkumise juurde mitte ettevõtte kontaktid, nimi- või kodulehe aadress, vaid teate vahendaja kontaktid. Huvipakkunud koostööpakkumise kontaktandmete väljastamiseks palun kontakteeruge Kaubanduskojaga e-posti teel: een at koda dot ee
     
  • Välisfirmade kontaktide otsinguteenus. Teenus on mõeldud koostööpartnerite leidmiseks erinevatest välisriikidest. Peale kliendi sellekohase sooviavalduse laekumist, kaardistame kliendi ootused ja pakume kliendi vajadusi arvestades sobivaima võimaluse kontaktide loomiseks.
     
„Leidsime Enterprise Europe Networki partnerotsingu teenuse kaudu endale uue välispartneri Rootsist. Selleks on tellija, kellega koostöö on tänaseks sujunud juba aasta ning me loodame jätkata samas vaimus. Ainult kannatust ja aega peab välispartneritega suhete loomisel ja suhtlemisel varuma – kõik võtab omajagu aega.“
Allar Toomik, Sirje AS juhataja

Hinnakiri

Infoteenuste hinnakiriHind liikmeleHind mitteliikmele
Aktiivne partnerotsing välisriigist  
Kontakti otsingtasuta20,00
2-4 firmattasuta40,00
5-10 firmattasuta60,00
Alates 11. firmasttasutaKokkuleppel
Passiivne partnerotsing välisriigist  
Koostööpakkumise avaldamine EEN andmebaasistasuta60,00/tk
Välisfirmade koostööpakkumistega tutvumine  
Koostööpakkumise väljastaminetasuta20,00/tk

 Hinnad on eurodes, lisandub käibemaks 20%.

Partnerotsinguteenuse kasutamiseks palume Teil ära täita ettevõtte profiili vorm, mis sisaldab andmeid Teie ettevõtte, tegevusala ja otsitava koostöövormi kohta. Soovitav oleks ankeet täita inglise keeles.

Lisainfo:


Kadri Rist
Projektijuht
tel: 604 0091
een at koda dot ee